جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) در رستوران مرکزی پدیده شاندیز

مدیر عامل شرکت پدیده پارسیان توس اعلام کرد: همزمان با بزرگداشت سالروز میلاد با برکت حضرت ختمی مرتبت پیامبر اکرم (ص)،رستوران مرکزی پدیده شاندیز میزبان

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2349

جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) در رستوران مرکزی پدیده شاندیز


مدیر عامل شرکت پدیده پارسیان توس اعلام کرد: همزمان با بزرگداشت سالروز میلاد با برکت حضرت ختمی مرتبت پیامبر اکرم (ص)،رستوران مرکزی پدیده شاندیز میزبان جشن بزرگ میلاد خاتم پیامبران است.


جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) در رستوران مرکزی پدیده شاندیز

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مهندس مهدی بکائیان با تبریک فرارسیدن ۱۲ ربیع الاول و آغاز هفته وحدت گفت: سالروز میلاد مسعود ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی(ص) در روایت اهل سنت و تا سالروز این رویداد قدسی تا روایت اهل شیعه به عنوان هفته وحدت نامگذاری و همه ساله جشن های ویژه ای در سراسر کشور و جهان اسلام برگزار می شود.

وی افزود: گروه رستوران های بین المللی پدیده شاندیز با مدیریت واحد شرکت پدیده پارسیان توس در نظر دارد در رستوران مرکزی بین المللی پدیده شاندیز جشن بزرگ وحدت و میلاد رسول ا.. (ص) را برگزار نماید.

بکائیان در ادامه از تمامی اقشار جامعه به ویژه پیروان مکتب اهل سنت و شیعه دعوت کرد تا با رزرواسیون قبلی در این ویژه برنامه حضور یابند و از جنگ شادی و برنامه های مفرح بهره مند شوند.

برگزاری قرعه کشی، اهدای کارت هدیه و برگزاری جنگ شادی و نشاط از جمله بخش های این جشن روز میلاد است.

این جشن ظهر روز یکشنبه چهارم آذر ماه برگزار می شود و علاقمندان می توانند از طریق تماس با شماره های رزرواسیون: ۰۹۱۵۳۱۸۱۸۱۵ – ۰۵۱۳۴۲۸۱۷۰۱ پیش از حضور خود در رستوران میز خود را به تعداد مهمانانشان رزرو نمایند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.