تفکر بسیجی بود که موفقیت های چشم گیری را بوجود آورد

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در دیدار با فرماندهان بسیج گفت: حرف زدن در خصوص بسیج که قداست و جایگاه ویژه ای در حفظ و صیانت از مرزهای کشور داشت

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2363

تفکر بسیجی بود که موفقیت های چشم گیری را بوجود آورد


مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در دیدار با فرماندهان بسیج گفت: حرف زدن در خصوص بسیج که قداست و جایگاه ویژه ای در حفظ و صیانت از مرزهای کشور داشته بسیار سخت است و این ظرف و ماهیت بسیج بوده که آن را به موفقیت های چشم گیری رسانده است.


تفکر بسیجی بود که موفقیت های چشم گیری را بوجود آورد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری گفت: اگر امروز کشور تمام نقشه های دشمنان را نقش برآب کرده است و توانسته خود را در مقابل حربه های دشمنان مصون دارد با ایفای درست نقش بسیج و دیانت و همراهی سپاه بوده است.

وی افزود: تفکر بسیجی شکل نمیشناسد، قشر نمیشناید و همین اصل و ماهیت بسیج بود که آن را به موفقیت های شگرفی سوق داد. بسیج هزینه و فایده اقتصادی ندارد، تکلیف اداری نیست یک تکلیف اعتقادی است .

دکتر انتظاری با اشاره به اینکه شرکت پدیده نیز که در سال های اخیر شاهد یک تکانه ها و بحران هایی بوده است گفت: ما باید بیشتر از قبل از ظرفیت ها و پتانسیل های بسیج استفاده کنیم و از مدیریت فرهنگی ، هنری و گردشگری می خواهیم که زیرساخت لازم را برای حضور بیشتر و بهره گیری از این پتانسیل ها فراهم آورند.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز تصریح کرد: امروز ما در گروه شرکت های پدیده و در همین مدت کوتاه توانستیم ۲۷۰ هزار نفر روز اشتغال مستقیم ایجاد کنیم آن هم در این واویلای بازار اقتصادی کشور و بیکاری ها گسترده، کار ایجاد کردیم و خوشبختانه در غالب پروژه های شاندیز و کیش کار و فعالیت جریان یافته است.

نشست صمیمانه دکتر انتظاری همزمان با هفته بسیج و با فرمانده و اعضای شورای پایگاه بسیج گروه شرکت های پدیده برگزار شد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.