شهر رویایی پدیده میزبان همایش خانواده بزرگ مخابرات استان بود

شهر رویایی پدیده در روز جمعه میزبان یک همایش بزرگ، از نوع همایش های خانوادگی بود، جمع هزار نفری از همکاران و خانواده های پرسنل مخابرات خراسان رضوی در

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2364

شهر رویایی پدیده میزبان همایش خانواده بزرگ مخابرات استان بود


شهر رویایی پدیده در روز جمعه میزبان یک همایش بزرگ، از نوع همایش های خانوادگی بود، جمع هزار نفری از همکاران و خانواده های پرسنل مخابرات خراسان رضوی در این همایش بزرگ حضور داشتند و از امکانات و خدمات موجود در شهر رویایی پدیده بهره گرفتند.


شهر رویایی پدیده میزبان همایش خانواده بزرگ مخابرات استان بود

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، این همایش بزرگ نوید بخش برپایی همایش های مشابهی است که در راستای ایجاد شور و نشاط بین نسل ها و تمامی اعضای یک خانواده طراحی و در شهر رویایی پدیده اجرایی خواهد شد.

همایشی خانوادگی که پیوست فرهنگی بیش از پیش خانواده ها و همکاران هر مجموعه ای را تداوم می بخشد و مخابرات خراسان رضوی پیشگام در برپایی چنین همایش هایی در پدیده شد.

در یک صبح زیبا و دل انگیز پاییزی این پیاده روی خانوادگی شادی و نشاطی ویژه را در میان خانواده های پرسنل مخابرات استان ایجاد کرد.

عکس های یادگاری، استفاده از خدمات رفاهی گردشگری، بهره گیری از بازی ها و انجام یک خرید عالی در بازاری پر از اجناس متنوع و در نهایت ثبت ساعات و اوقاتی خوش در صفحه خاطرات یکایک شرکت کنندگان از جمله دستاوردهای این همایش خانواده بزرگ مخابرات استان در شهر رویایی پدیده بود.

در یادها ماندگار شد و در تاریخ شهر رویایی پدیده به ثبت رسید.


نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.