نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکت های پدیده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده در این نشست هر یک از مدیران حوزه های مختلف اجرایی، فرهنگی، هنری، بهره برداری و اقتصادی گزارشی را از حوزه کاری

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2367

نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکت های پدیده برگزار شد


به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده در این نشست هر یک از مدیران حوزه های مختلف اجرایی، فرهنگی، هنری، بهره برداری و اقتصادی گزارشی را از حوزه کاری خود ارائه نمودند.


نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکت های پدیده برگزار شد

در این نشست مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده بر جدیت مدیریت ها و هوشیاری آنها نسبت به تخریب هایی که نسبت به پدیده آغاز شده است، تاکید نمود و افزود: هیچ یک از این تخریب ها و تهدیدها شما را از هدف و پویایی مجموعه منحرف نکند.
دکتر ابوالفضل انتظاری با اشاره به سر و سامان یافتن امورات مختلف گروه شرکتهای پدیده افزود: اکنون مهم‌ترین و ضروری‌ترین کاری را که در دستور کار داریم ثبت رسمی سهام جبرانی از طریق شرکت سپرده گذاری سازمان بورس و تشکیل مجمع عمومی و فراهم آوردن مقدمات ورود به بازار سرمایه کشور است که بایستی در کنار کارهای برنامه‌ای و جاری انجام گیرد.
مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده گفت: بیشترین صبوری را سهامداران در این چند سال دوره بحران تحمل کرده‌اند. زیرا سرمایه و دارایی آنها در این پروژه مصروف شده است و همه امید آنها همین تلاش هایی است که شما برای تحقق خواسته به حق آنها انجام می دهید.
انتظاری با گله از کسانی که به عنوان دلسوزی تشویش ذهن سهامداران می کنند، افزود: تحقق خواسته سهامداران در اعتبار این مجموعه و رونق پروژه ها و شکوفایی اقتصادی آنهاست. بنابراین هر کسی که به هر نحوی این اعتبار را از پروژه دور کند، در اصل ضربه به سهامداران زده است.
در این نشست مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده با اشاره به نامه مجعولی که نسبت به انتخاب اولویت پروژه ها در فضای مجازی منتشر شده است، توضیحاتی را ارائه کرد و گفت چنانچه اصالت این نامه احراز گردد، نسبت به مفاد آن اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.