پدیده شاندیز میزبان دومین دوره خیابان غذا است

دومین دوره خیابان غذا نیمه دوم آذر ماه در محل سنگفرش شهررویایی پدیده شاندیز برگزار خواهد شد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2370

پدیده شاندیز میزبان دومین دوره خیابان غذا است


دومین دوره خیابان غذا نیمه دوم آذر ماه در محل سنگفرش شهررویایی پدیده شاندیز برگزار خواهد شد.


پدیده شاندیز میزبان دومین دوره خیابان غذا است

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز گفت: پس از برگزاری نخستین خیابان غذا از تاریخ دهم خرداد ماه به مدت ۵۰ روز که با استقبال بی نظیر هم استانی ها و گردشگران مواجه شد، دور دوم برگزاری خیابان غذا در دستور کار قرار گرفت.

دکتر جمال شوشتری افزود: با اخذ مجوزهای لازم از فرمانداری، دستگاه های اجرایی ذیربط، اداره بهداشت شهرستان و همکاری و مساعدت اتحادیه های مربوطه برای برگزاری دور دوم خیابان غذا، این دوره آذرماه ۹۷ برگزار خواهد شد.

وی با تقدیر از فرماندار شهرستان طرقبه و شاندیز، مدیران اجرایی دستگاه های دولتی و به ویژه اداره بهداشت این شهرستان ادامه داد: این دوره با نظارت کامل اداره بهداشت شهرستان و تاییدیه تمامی غرف برگزار می شود و از اتحادیه های مرتبط نیز که با همکاری ها و مساعدت خود در برپایی این دوره از خیابان غذا همراه ما هستند سپاسگزاریم.

مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز، خاطر نشان کرد: در دوره نخست برپایی این خیابان در سنگفرش شهررویایی پدیده شاندیز، بیش از ۱۵۰ هزار نفر از شهروندان، هم استانی ها و گردشگران از خدمات این خیابان بهره مند شدند و برنامه های فرهنگی و هنری ویژه ای برگزار شد که از آن جمله می توان به برپایی رالی خودروهای کلاسیک و رژه موتورسیکلت های اسپرت رگال اشاره داشت.

وی افزود: در این دوره از اجرای خیابان غذا نیز رویدادهای فرهنگی و هنری ویژه ای برگزار خواهد شد و با توجه به فصل سرما ، خوراکی ها و غذاهای متناسب با این فصل عرضه خواهد شد.

دکتر شوشتری با اشاره به ظرفیت های تبلیغاتی گروه شرکت های پدیده تاکید کرد: در این دوره با استفاده از حداکثر ظرفیت تبلیغات برای برگزاری خیابان غذا اقدام می کنیم.

شایان ذکر است: دور دوم خیابان غذا نیمه دوم آذر ماه آغاز و با ۲۰ غرفه فعال به گردشگران و علاقمندان خدمات رسانی می کند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.