نشست هفتگی کارگروه بهره برداری و تبلیغات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده در این نشست مشاور و متقاضی بهره برداری از فودکورت، طرح چشم انداز بهره برداری از مجموعه فوت کورت را با خدمات مت

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2372

نشست هفتگی کارگروه بهره برداری و تبلیغات برگزار شد


به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده در این نشست مشاور و متقاضی بهره برداری از فودکورت، طرح چشم انداز بهره برداری از مجموعه فوت کورت را با خدمات متنوع جانبی تشریح و کلیات آن مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد مدل اقتصادی و بهره برداری خود را با مدیریت بهره برداری پدیده نهایی و ارائه نمایند.

همچنین مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان گزارش پیگیری خود را از تنظیم لایحه و مصوبه هیئت مدیره در خصوص انعقاد قرارداد ایجاد جاذبه های نورپردازی و نور های حجمی در مجموعه مرکز تجاری و خیابان سنگ فرش و همچنین طرح تبلیغات دیواری بیش از سیصد تابلو مرکز تجاری را ارائه نمود و مقرر شد تا پایان هفته نسبت به پیگیری برای انعقاد قراردادها اقدام گردد.

در این نشست مدیر بهره برداری گزارش کاملی از آماده سازی راه اندازی دور جدید خیابان غذا را در شهر رویایی پدیده مطرح نمود. بر اساس این گزارش حداکثر تا دو هفته آینده نسبت به بازگشایی و راه اندازی خیابان غذا از سوی بهره بردار اقدام خواهد شد.


نشست هفتگی کارگروه بهره برداری و تبلیغات برگزار شدنظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.