برگزاری دومین اردوی دانش آموزان چنارانی در شهر رؤیایی پدیده

حدود ۵۰ نفر از دانش آموزان مدرسه شهیددکترحسابی چناران با حضور در شهررؤیایی پدیده روزی به یادماندنی را سپری کردند.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2414

برگزاری دومین اردوی دانش آموزان چنارانی در شهر رؤیایی پدیده


حدود ۵۰ نفر از دانش آموزان مدرسه شهیددکترحسابی چناران با حضور در شهررؤیایی پدیده روزی به یادماندنی را سپری کردند.


برگزاری دومین اردوی دانش آموزان چنارانی در  شهر رؤیایی پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، مدیر مدرسه شهید دکتر حسابی شهر چناران هدف از برپایی این اردوها را تقویت بنیه علمی دانش آموزان و آشنایی بیشتر آن ها با مناطق مختلف گردشگری؛ فرهنگی، تاریخی، هنری و ورزشی استان دانست و گفت: اینگونه اردوهای زیارتی و سیاحتی راندمان آموزشی دانش آموزان را نیز افزایش می دهد.

شهیدی گفت: این اردو، دومین اردوی دانش آموزی دبیرستان شهید دکتر حسابی چناران در پدیده است و این بار حدود بیش از ۵۰ نفر از دانش آموزان و مربیان پایه متوسطه اول در این اردو شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه این اردوها با همکاری و مشارکت اولیا و همکاران دبیرستان دکترحسابی در حال اجرا است خاطرنشان کرد: دانش آموزان پس از زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) ،شهررؤیایی پدیده را به عنوان یکی از بهترین جاذبه های مورد توجهشان دانستند.

دانش آموزان حاضر در این اردوی یک روزه با حضور در سنگفرش شهررؤیایی پدیده پس از گشت و گذاری در سنگفرش و ثبت عکس های یادگاری خاطره انگیز با المان ها و مجسمه غول ها، در مرکزخریدتعطیلات و سرگرمی پدیده حاضر شدند و تجربه شیرین بازی و هیجان پاتیناژ در تنها پیست اسکیت روی یخ کشور را در ذهنشان ثبت کردند.

مجسمه های فانتزی برای بچه ها خیلی جذابیت داشت. باغ ژاپنی، خیابان سنگ فرش، قلعه و توپ های جلوی قلعه از جذابیت های مجموعه پدیده است که بچه ها خوششان آمد.


نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.