مراسم تجلیل از بانوان قهرمان موتورسواری کشور در پدیده

از اعضای تیم بانوان موتورسواری استان که در سومین مسابقات رسمی کشور مقام دوم را کسب کردند، در شهررویایی پدیده و توسط هیات اتومبیل رانی و موتورسواری است

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2422

مراسم تجلیل از بانوان قهرمان موتورسواری کشور در پدیده


از اعضای تیم بانوان موتورسواری استان که در سومین مسابقات رسمی کشور مقام دوم را کسب کردند، در شهررویایی پدیده و توسط هیات اتومبیل رانی و موتورسواری استان، تجلیل شد.


مراسم تجلیل از بانوان قهرمان موتورسواری کشور در پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، در این مراسم که در محل شهررویایی پدیده برگزار شد از خانم ها فاطمه صدقی، محدثه عظیمیان، زهرا فرهادنژاد و فاطمه حیدری تجلیل شد.

محدثه عظیمیان و فاطمه صدقی در کلاس ۲۵۰ سی سی آماتور به ترتیب مقام دوم و سوم قهرمانی کشور را کسب کردند و زهرا فرهاد نژاد و فاطمه حیدری نیز به ترتیب در کلاس ۱۵۰ سی سی آماتور به مقام های دوم و سوم کشوری دست یافتند.

این مسابقات ۱۶ آذر ماه در پیست پرند تهران و با حضور ۱۰ تیم از استان های کشور برگزار شد و در نهایت تیم خراسان رضوی به سرپرستی شکوفه شاهی و مربیگری مرتضی حرمی باف به مقام دوم دست یافت.

خانم ها صبا خاکباز و سپیده جباری نیز به عنوان دو داور از خراسان رضوی در مسابقات قهرمانی بانوان موتورسواری ایران حضور داشتند.

در مراسم تجلیل از بانوان قهرمان موتورسواری ایران، از رضا رمضانی رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی، معصومه زارعی؛ نایب رییس بانوان این هیات و اعضای تیم و داوران حاضر در مسابقات قهرمان کشوری نیز تجلیل و قدردانی شد.

این مراسم با حضور ۳۰ نفر از بانوان موتورسوار استان که در رشته های موتور کراس و تریل فعالیت دارند در محل رستوران کرگدن سنگفرش شهررویایی پدیده و همزمان با برپایی ویژه برنامه شبهای یلدایی برگزار شد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.