رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با استاندار خراسان رضوی دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، دکتر انتظاری مدیر عامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده در پایان این نشست و در مصاحبه با خبرنگار ما گ

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2462

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با استاندار خراسان رضوی دیدار کردند


به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، دکتر انتظاری مدیر عامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده در پایان این نشست و در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: این ملاقات در یک فضای صمیمی و کاملاً کارشناسی و حسب هماهنگی و برنامه ریزی قبلی برگزار شد.


رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با استاندار خراسان رضوی دیدار کردند

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده افزود: روی نقشه های دو سایت پلن شاندیز و کیش مختصات پروژه ها، پیشرفت های فیزیکی، ظرفیت های بهره برداری و مجموعه‌هایی که بایستی تکمیل و ساخته شود، برای آقای استاندار کاملاً تشریح شد.

انتظاری با اشاره به مباحث حقوقی، مالی و سهامداری گفت: به زبان عدد و رقم شرایط کمی و کیفی پروژه، طبقه بندی‌های سهامداران به لحاظ سرمایه گذاری و آورده به مجموعه و تعهدات مالی که شرکت بالقوه و بالفعل دارد، به صورت مبسوط گزارش شد.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده گفت: این ملاقات با حضور معاونت اقتصادی و همچنین مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری و رئیس هیئت مدیره هلدینگ پدیده در خدمت آقای استاندار برگزار گردید و ایشان با حوصله و اختصاص وقت مستوفی مطالب را استماع و سوالات خود را مطرح و پاسخ های لازم را دریافت نمودند.

انتظاری افزود: موضوع از سوی استاندار با رویکرد ضرورت سرعت بیشتر در ساماندهی مجموعه پدیده و پاسخگویی به سهامداران و با بهره گیری از ظرفیت و فرصت های ملی جمع بندی شد و مقرر گردید در همین چارچوب گزارش مستندی تهیه تا پس از طرح در ستاد تدبیر استان از طریق وزارت کشور و در هماهنگی با سایر دستگاه‌های دولتی و قضایی، اقدامات و پیگیری های عاجل انجام گیرد.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده در پایان افزود: خوشبختانه موضوع پدیده جزء اولویت‌های پیگیری آقای استاندار قرار گرفته است و موضوع حسب پیگیری‌هایی که شرکت به عمل آورد، در نشست نمایندگان محترم و همچنین نشست سرپرست وقت استانداری با آقای استاندار مورد بحث و تاکید قرار گرفته است و حتی موضوع پدیده و سهامداران آن،در برنامه تکریم استاندار سابق و معارفه استاندار جدید نیز از سوی سخنرانان مورد توجه و تأکید بود.

انتظاری با اشاره به طولانی شدن دوره انتقال از بروز بحران تا کنون گفت: از سوی ستاد تدبیر و دستگاه حاکمیت، اقدامات مثبت زیادی در این مدت انجام گرفته است، اما هنوز سهامداران به خواسته کامل و اصلی خود که نقدشوندگی و قیمت معاملاتی سهام هست، نرسیده اند و بایستی از فرصت‌ها و ظرفیت‌های ملی برای تکمیل این فرآیند حداکثر استفاده به عمل آید و به طور ویژه به پروژه و سهامداران کمک شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.