نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکتهای پدیده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، در این نشست مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک کیش، مدیرعامل شرکت عمران پدیده کیش، مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2472

نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکتهای پدیده برگزار شد


به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، در این نشست مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک کیش، مدیرعامل شرکت عمران پدیده کیش، مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، مدیرعامل موسسه پشتیبانی سهام پدیده و مدیر فرهنگی، هنری و گردشگری گزارشی را از حوزه های مسئولیت خود و نتیجه پیگیری مصوبات قبلی را ارائه نمودند.


نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکتهای پدیده برگزار شد

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده در این نشست با توجه به تغییرات مدیریتی در استان گفت: پدیده موضوع روز مدیران عالی استانی اعم از استاندار، مقامات قضایی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی شده است و خوشبختانه تمرکز بسیار خوبی روی حل مشکل سهامداران و مجموعه پدیده حاصل شده است.
دکتر ابوالفضل انتظاری افزود: رویکرد های اقتصادی به حل مشکل سهامداران و پدیده و اقدامات اصولی و اساسی در اولویت پیگیری مقامات و دستگاههای حاکمیتی ذیربط قرار گرفته است.
وی با اشاره به اقدامات زیرساختی و دریافت مجوزات لازم و فعالیت های عمرانی و بازرگانی که در مجموعه پدیده در دور جدید صورت گرفته است، افزود: این زیرساختها و تمهیدات، امکان تصمیمات و اقدامات قاطع نهایی را مهیا ساخته است و امیدواریم حاصل تلاش های روزهای جاری به تحقق خواسته سهامداران صبور و عزیز پدیده منتهی شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.