تجهیز و آماده سازی کمپ اسکان گردشگران در شهر افسانه ای کیش

مدیر عامل شرکت بین المللی پدیده کیش اعلام کرد: در راستای استفاده و بهره وری بیش از پیش بخش های مختلف شهرافسانه ای پدیده کیش، امسال نیز همچون سال گذشته

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2474

تجهیز و آماده سازی کمپ اسکان گردشگران در شهر افسانه ای کیش


مدیر عامل شرکت بین المللی پدیده کیش اعلام کرد: در راستای استفاده و بهره وری بیش از پیش بخش های مختلف شهرافسانه ای پدیده کیش، امسال نیز همچون سال گذشته،کمپ اسکان نوروزی فعال می شود.


تجهیز و آماده سازی کمپ اسکان گردشگران در شهر افسانه ای  کیش

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده ، دکترسید امین متقی گفت: با موافقت سازمان محترم منطقه آزاد کیش درخصوص استقرار و پذیرایی از گردشگران نوروزی در محل کمپ های تجهیز کارگاه شرکت بین المللی پدیده کیش در شهرافسانه ای پدیده کیش ، مراحل آماده سازی و بهینه سازی اتاق های مذکور در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به وضعیت جوی نوروز و احتمال بارندگی در این ایام اظهار داشت: طرح اسکان گردشگران نوروزی در کمپ اسکان موقت پدیده، در جهت افزایش رفاه و آسایش گردشگران نوروزی مطرح شده و برای دومین سال اجرایی می شود.

دکتر متقی خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی به گردشگران نوروز۹۸ برای اسکان در کمپ های شهرافسانه ای پدیده کیش، از طریق مبادی وروری گردشگران همچون بندرگاه و فرودگاه صورت می گیرد.

به گفته وی از ابتدای بهمن ماه مراحل آماده سازی کمپ ها و تاسیسات جانبی در دستور کار ستاد استقبال از بهار ۹۸ این شرکت قرار گرفته است که شامل نظافت و آماده سازی کلیه پتوها و تشک ها ، رنگ آمیزی و اورهال سازی کلیه امکانات و لوازم ، آماده سازی یخچال ها و اسپیلت ها، آماده سازی و اورهال سازی دیزل ژنراتورها و آب شیرین کن ، آماده سازی و نظافت کلیه اماکن ، آماده سازی پارکینگ ها و اجرای نورپردازی کلیه مسیرها می باشد.

مدیر عامل شرکت بین المللی پدیده کیش از آماده سازی ورودی ها و خروجی ها و نصب تابلوهای مسیر یاب یاد کرد و گفت: هرس کلیه درختان فضای سبز و آماده سازی فضای سبز محوطه، کاشت گونه‌ های مختلف گیاهی و ایجاد محیط مفرح جهت بهره برداری و استفاده #گردشگران محترم، رنگ آمیزی کلیه ورودی های بازار تعویض و نوسازی کلیه تابلوها و بنرهای تبلیغاتی و بهینه سازی رستوران ها و اجرای نورپردازی ویژه در رستوران قلعه از جمله اقداماتی است که در دستور کار ستاد استقبال از بهار۹۸ قرار گرفته و در حال اجراست.

شایان ذکر است اطلاع رسانی در خصوص نحوه رزرو و بهره مندی از کمپ های اسکان نوروزی شهرافسانه ای پدیده کیش برای آن دسته از هموطنانی که در ایام تعطیلات نوروز۹۸ قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارند متعاقبا اعلام می شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.