جشن ملی انقلاب در شهررویایی پدیده

چهلمین سالروز جشن ملی و میهنی انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران با حضور و استقبال بی نظیر گردشگران، زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی در شهررویایی پد

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2480

جشن ملی انقلاب در شهررویایی پدیده


چهلمین سالروز جشن ملی و میهنی انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران با حضور و استقبال بی نظیر گردشگران، زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی در شهررویایی پدیده برگزار شد.


جشن ملی انقلاب در شهررویایی پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، جشن بزرگ انقلاب امسال با رویکرد و محوریت گردشگران، زائران و مجاوران حرم مطهر امام رضا(ع) و با حضور و استقبال بی نظیر هموطنانمان، در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید شهررویایی پدیده برگزار شد.

اجرای سرودهای انقلابی در این جشن بزرگ ملی و میهنی و تجدید خاطراتی از دوران انقلاب و حال و هوای آن روزهای زندگی هموطنانمان، اجرای نمایش طنز و خنده با حضور کمدین مشهور کشورمان عباس رضازاده و حضور ماشاا...شاهمرادی بازیگر مشهدی فیلم پرطرفدار معراجی ها از دیگر بخش های این جشن بزرگ بود.

در روز ١٢ بهمن ماه ٩٧ در کنار صلح، آرامش و امنیت و با حضور هر قشر و نژاد، قوم و قبیله ای و با هر اعتقاد و سنتی از هر ملیت و کشوری در ابر پروژه گردشگری کشور،شهررویایی پدیده گردهم آمدیم و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کشورمان را در کنار هم جشن گرفتیم.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.