پدیده جذاب برای گردشگران خارجی و داخلی

دکتر رضا صدیقی عضو هیات مدیره جامعه تورگردانان ایران گفت:پدیده با حضور مجدد خود در بزرگترین و مهمترین نمایشگاه گردشگری ایران توانست به خوبی حضور و برو

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2493

پدیده جذاب برای گردشگران خارجی و داخلی


دکتر رضا صدیقی عضو هیات مدیره جامعه تورگردانان ایران گفت:پدیده با حضور مجدد خود در بزرگترین و مهمترین نمایشگاه گردشگری ایران توانست به خوبی حضور و بروز دوباره خود را در عرصه گردشگری به نمایش دراورد.


پدیده جذاب برای گردشگران خارجی و داخلی

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر صدیقی افزود: امروز پدیده با ظرفیت ها و جاذبه های مختلف غذایی، ورزشی و خرید یکی از بهترین جاذبه های گردشگری ایران است.

وی ادامه داد: این مجموعه با ظرفیت های منحصر به فرد خود در ایران و خاورمیانه می تواند مقصد سفر بسیاری از گردشگران و توریست های داخلی و خارجی باشد.

عضو هیات مدیره جامعه تورگردانان ایران با اشاره به شرایط موجود در پدیده و راه اندازی و حضور مجدد پدیده در بازار گردشگری ایران خاطرنشان کرد: می توانیم با عقد تفاهم های فی مابین جوامع گردشگری به ویژه تورگردانان ایران که مهمترین فعالیتشان معطوف به جذب توریست خارجی به ایران است، تعاملات چندجانبه ای را فراهم آوریم و رونق بیش از پدیده را شاهد باشیم.

وی از عقد چنین پیمان های اظهار خرسندی کرد و تصریح نمود: امیدواریم به زودی اتفاقات خوشایند و مبارکی در این بخش رقم بخورد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.