مکرمی فر: حضور پدیده در نمایشگاه بر احساس امنیت سهامداران افزود

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در خصوص حضور گروه شرکت های پدیده در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران گفت: حضور پدیده در ای

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2495

مکرمی فر: حضور پدیده در نمایشگاه بر احساس امنیت سهامداران افزود


مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در خصوص حضور گروه شرکت های پدیده در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران گفت: حضور پدیده در این نمایشگاه، برای سهامداران این شرکت یک احساس امنیت را بوجود آورد.


مکرمی فر: حضور پدیده در نمایشگاه بر احساس امنیت سهامداران افزود

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، ابوالفضل مکرمی فر با اظهار خرسندی از حضور همه جانبه فعالان عرصه های مختلف گردشگری و صنعت توریسم استان در این نمایشگاه خاطر نشان کرد: امسال خراسان رضوی در نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران بسیار خوب ظاهر شد و با مساحت ۸۰۰ متر مربع در قالب ۲۲ غرفه در تمامی بخش های گردشگری حضور یافت.
وی با اشاره به حضور همه جانبه از واحدهای اقامتی، آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی، مناطق ویژه گردشگری، بوم گردی ها، دفاتر نرم افزاری رزواسیون، صنایع دستی، مجموعه گیاه شناسی و شرکت های سرمایه گذاری افزود: حضور پدیده در این نمایشگاه موجب شد تا احساس امنیت خاطری برای سهامداران این شرکت ایجاد شود.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با اشاره به اینکه پدیده یکی از مجتمع های گردشگری و جذاب در منطقه محسوب می شود، ادامه داد:پدیده با حضور خود نشان داد که مسائل و مشکلات اصلی را پشت سرگذاشته و در حال حل مسائل و موضوعات باقی مانده است و قطعا به یکی از جذابیت ها و مناطق هدف زائران مبدل خواهد گرفت.
مکرمی فر افزود: با اینکه نمایشگاه دوازدهم به لحاظ فضای نمایشگاهی محدودیت داشت اما یک نمایشگاه همه جانبه و با حضور تمام جوانب فعال در گردشگری بود و خراسان رضوی با تمرکز بر شهرستان ها در این نمایشگاه حضور یافت و به نحوی معرفی جاذبه هایی از تمامی استان را هدف قرارداد.
وی افزود: خراسان رضوی ۱۶۰۰ اثر ثبت شده در فهرست آثار ملی ایران دارد و دو هزار اثر بررسی شده، صد و ۱۸ بومگردی، ۲۲۰۰ تاسیسات گردشگری و ۳۲ منطقه نمونه گردشگری دارد که هفت منطقه آن فعال است، ۳۶ روستای هدف گردشگری در استان وجود دارد و حدود ۱۱ هزار هنرمند صنایع دستی در ۳۶۰ رشته صنایع دستی در استان پروانه فعالیت اخذ کرده اند.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ادامه داد: تمامی این ظرفیت ها همراه و در جوار بارگاه منور و مزجع نورانی حضرت امام رضا(ع) این استان را به دومین قطب گردشگری مذهبی دنیا تبدیل کرده است و ما پیش بینی و هدفمان این است که در سال ۱۴۰۴ تعداد گردشگران ورودی به استان را به ۴۰ میلیون نفر در سال افزایش دهیم که این امر دور از دسترس نیست.


نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.