خورشید پدیده دوباره طلوع کرده است

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در گفتگو با خبرنگار شبکه بین المللی سحر زیرساخت های گردشگری و توریستی شهر رویایی پدیده و شهر افسانه ای کیش را تشریح کرد

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2496

خورشید پدیده دوباره طلوع کرده است


مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در گفتگو با خبرنگار شبکه بین المللی سحر زیرساخت های گردشگری و توریستی شهر رویایی پدیده و شهر افسانه ای کیش را تشریح کرد.


خورشید پدیده دوباره طلوع کرده است

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری در حاشیه بازدید از غرفه های نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران در تهران به خبرنگاران گفت: بیش از یک میلیون مترمربع فضاهای فرهنگی، ورزشی، تجاری، اقامتی و تفریحی در شهر رؤیایی پدیده وجود دارد که بخشی از آن ها به بهره برداری رسیده و برخی نیز در حال ساخت و تکمیل است.
وی افزود: پیست اسکیت روی یخ (تنها پیست موجود استاندارد ایران)، فضاهای طبیعی با المانهای فرهنگی هنری خیابان سنگ فرش، آبنماهای خطی، پیست دوچرخه، باغ ژاپنی، دومین هایپرمارکت بزرگ دنیا، رستوران های مدرن و سنتی، شاپینگ مال و مجموعه های نمایشگاهی و هنری از جاذبه های شهر رؤیایی پدیده در شاندیز است.
مدیر عامل گروه شرکت های پدیده با اشاره به وجود المان های فرهنگی و هنری در سنگ فرش شهر رویایی پدیده افزود: این زیرساخت ها و مجموعه ها، جاذبه های منحصر به فرد برای جذب گردشگر فراهم نموده است تا بتوانیم تقویت گردشگری و توریست را در منطقه داشته باشیم و قطعا تا ۳-۲ سال دیگر تمامی ظرفیت های گردشگری به بهره برداری می رسند تا تمامی اعضای خانواده ها بتوانند در سفر به شهر رویایی پدیده خدمات مورد سلیقه خود را انتخاب کنند.
دکتر انتظاری در خصوص شهر افسانه ای پدیده در جزیره کیش نیز گفت: در این مجتمع بزرگ گردشگری نیز فضاهای خاصی وجود دارد که از جمله آن می توان به بزرگترین رستوران بدون ستون جهان یاد کرد که مناسب مجالس برگزاری کنسرت و هم مجالس پذیرایی است، رستوران کف شیشه ای که مشرف به دریا و جزیره است و در سال جاری هم مجموعه ۱۲هکتاری برای بازی های دریایی در حال آماده سازی است.
وی پدیده را یک مجموعه گردشگری و سرمایه گذاری بزرگ مردمی دانست و در خصوص حضور پدیده در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران گفت: این مجموعه بزرگ سرمایه گذاری مدتی دچار مخاطره و بحران شد، اما این حضورمان در نمایشگاه نشان می دهد که پدیده از بحران عبور کرده و پدیده دوباره آمد.
مدیر عامل گروه شرکت های پدیده گفت: پدیده دوباره در ذهن مردم احیا می شود، حضورمان در این نمایشگاه بسیار امیدوار کننده و قابل توجه بود. من روزهای خوبی را برای پدیده پیش بینی می کنم و امیدوارم که با تلاش وزیر امور اقتصادی و دارایی و استانداری خراسان رضوی بتوانیم خواست و نیاز سهامداران صبورمان را به نقدشوندگی و اعتبار سهامشان برسانیم.
وی تصریح کرد: حضورمان در نمایشگاه الهام بخش بود و سهامداران در بازدید از غرفه نمایشگاهی پدیده بسیار امیدوار کننده صحبت می کردند و پیام پدیده آمد را به همه اعلام می کردند.
دکتر انتظاری در پایان اعلام کرد: هرچند که پدیده مدتی را در پشت ابرها بود اما امروز خورشیدپدیده طلوع کرده است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.