حضور پدیده در نمایشگاه ها ادامه می یابد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، تیم اعزامی پدیده به دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران، با مدیر عامل گروه شرکتهای پدی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2504

حضور پدیده در نمایشگاه ها ادامه می یابد


به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، تیم اعزامی پدیده به دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران، با مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده دیدار نمودند.


حضور پدیده در نمایشگاه ها ادامه می یابد

در این دیدار هر یک از اعضای تیم گزارشی را از مراجعات مردمی، سرمایه گذاران، گردشگران و سهامداران به غرفه پدیده در نمایشگاه ارائه نموده و نقطه نظرات پیشنهادی خود را برای بهبود حضور در نمایشگاه های بعدی مطرح کردند.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های اعضای تیم اعزامی و با اشاره به دستاوردهای ناشی از حضور در این گونه نمایشگاه‌های تخصصی گفت: اولین حضور پدیده در نمایشگاه و بعد از یک دوره فترت و وقفه، پیام آمدن و حضور مجدد این مجموعه گردشگری را به بازدیدکنندگان نوید داد.

◻️دکتر ابوالفضل انتظاری افزود: تجربیات حضور خود را در این نمایشگاه مستند کنید و از همین امروز برای برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی و حضور در نمایشگاه های مشابه در سطح استانی، ملی و منطقه ای آماده نمایید. زیرا که مجموعه گردشگری پدیده بی‌نظیر در حوزه سرمایه‌گذاری و گردشگری است و با حضورش به غنای این نمایشگاه‌ها می افزاید و فرصتی برای معرفی ظرفیت ها و فرصت های گردشگری و سرمایه گذاری پدیده نیز محسوب می شود و با شرکت در این نمایشگاه ها، باید به برند و اعتبار مجدد پدیده افزود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.