کمپ اقامتی پدیده کیش، کمپ اصلی اسکان موقت نوروزی جزیره

مدیر عامل شرکت بین المللی گردشگری پدیده کیش با اعلام شرایط اسکان در کمپ های اقامتی شهر افسانه ای پدیده کیش در نوروز ۹۸ گفت: ۳۳۰ اتاق برای اسکان موقت گ

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2507

کمپ اقامتی پدیده کیش، کمپ اصلی اسکان موقت نوروزی جزیره


مدیر عامل شرکت بین المللی گردشگری پدیده کیش با اعلام شرایط اسکان در کمپ های اقامتی شهر افسانه ای پدیده کیش در نوروز ۹۸ گفت: ۳۳۰ اتاق برای اسکان موقت گردشگران نوروزی در شهرافسانه ای پدیده آماده شده است.


کمپ اقامتی پدیده کیش، کمپ اصلی اسکان موقت نوروزی جزیره

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر سید امین متقی با اعلام اینکه پدیده، اصلی ترین کمپ اسکان موقت گردشگران نوروز ۹۸ را در جزیره کیش آماده سازی و در اختیار دارد افزود: شرکت بین المللی پدیده کیش در شهرافسانه ای پدیده ،اتاق های مذکور را آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی کرده است و با توجه به وضعیت جوی نوروز و احتمال بارندگی در این ایام و با هماهنگی های صورت گرفته و موافقت سازمان منطقه آزاد کیش برای دومین سال متوالی طرح اسکان گردشگران نوروزی را در کمپ اسکان موقت پدیده اجرایی می کنیم.

وی ادامه داد: برای فراهم آوردن شرایط اسکان موقت گردشگران نوروزی همکاری ها و مذاکرات بسیار خوبی با مدیران ارشد منطقه آزاد کیش صورت گرفت و با نگاه ویژه و اهمیت پروژه در جزیره، مسئولان و مدیران این منطقه همواره با نگاهی ویژه به شهرافسانه ای پدیده مینگرند.

وی تصریح کرد: باهمین نگاه بود که امسال نیز مجموعه پدیده کیش به عنوان کمپ اصلی اسکان گردشگران نوروزی انتخاب و به گردشگران خدمت رسانی میکند.

دکتر متقی با تاکید براینکه اجرای طرح اسکان موقت نوروزی در جهت افزایش رفاه و آسایش گردشگران جزیره اجرایی می شود ادامه داد: شهر افسانه ای پدیده برای افزایش ماندگاری گردشگر و کمک به درامدزایی و افزایش راندمان گردشگری برنامه های ویژه ای رانیز در مجموعه های رستورانی، بازار و هایپرمارکت در دستور کار قرار داده و در ایام نوروز ۹۸ اجرایی میکند.

به گفته مدیر عامل شرکت بین المللی گردشگری پدیده کیش، پایگاه اطلاع رسانی سازمان منطقه آزاد کیش به نشانی www.kish.ir اطلاعات دقیقی را از تعرفه ها و امکانات مجموعه ارائه داده است.

دکتر متقی خاطر نشان کرد: اتاق های موجود در این کمپ با سه لِوِل و درجه مختلف درجه یک، دو و سه آماده سازی شده اند و شروع پذیرش در این کمپ از ۲۵ اسفند ماه می باشد.

وی با اشاره به اینکه کمپ اسکان موقت شهر افسانه ای پدیده تا بیستم فروردین ماه ۱۳۹۸ آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران خواهد بود اعلام کرد: در این طرح ۳۳۰ اتاق آماده و مهیا است که شامل ۷۰ اتاق درجه یک، ۱۳۰ اتاق درجه دو و ۱۳۰ اتاق نیز درجه سه می باشد.

شایان ذکر است براساس برنامه ریزی های صورت گرفته علاقمندان برای رزرواسیون می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۹۳۰۹۱۶۸۵۰۰ اقدام نمایند . هزینه اجاره اتاق ها از ۸۰ تا ۱۷۰ هزار تومان است و حمل و نقل شهری برای سرویس دهی از کمپ ها به مرکز شهر به صورت ۲۴ ساعته و مستمر فعال است و برای ایام نوروز نیز تقویت می شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.