تخفیف ویژه سالن بانوان رستوران بین المللی پدیده، به مناسبت افتتاحیه

رستوران بین المللی پدیده شاندیز به مناسبت افتتاحیه سالن بانوان، برای علاقمندانی که می خواهند از خدمات این سالن استفاده نمایند تخفیف ۱۵ درصدی را در نظر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2516

تخفیف ویژه سالن بانوان رستوران بین المللی پدیده، به مناسبت افتتاحیه


رستوران بین المللی پدیده شاندیز به مناسبت افتتاحیه سالن بانوان، برای علاقمندانی که می خواهند از خدمات این سالن استفاده نمایند تخفیف ۱۵ درصدی را در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، این سالن با ارائه غذاهای بوفه آزاد و با ورودی مشخص به مبلغ ۶۰ هزار تومان کار خود را آغاز کرده است و در وعده شام، روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۳:۰۰ پذیرای بانوان خواهد بود.


تخفیف ویژه  سالن بانوان رستوران بین المللی پدیده، به مناسبت افتتاحیه

بر اساس این گزارش بوفه آزاد شامل سه نوع غذای فرنگی شامل پیتزا، پاستا و جوجه چینی و غذاهای ایرانی همچون کباب کوبیده، جوجه کباب، بال کبابی و غذاهای سنتی شامل میرزا قاسمی، کشک بادمجان، قرمه سبزی، قیمه و سیب زمینی سرخ شده است.

در میز اردور این سالن، انواع پلوهای ساده، باقالی پلو و انواع دسر و چاشنی همچون ژله، سالاد فصل، پنج نوع سالاد فرنگی و میوه فصل نیز ارائه می شود.

زمان استفاده و بهره برداری از تخفیف ۱۵ درصدی محدود می باشد و علاقمندان می توانند برای رزرو نیز از طریق شماره های زیر اقدام نمایند.

رزرواسیون
۰۹۱۵۳۱۸۱۸۱۵
۰۵۱-۳۴۲۸۱۷۰۱

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.