توسعه همکاری پدیده با مدیران کل روابط عمومی و رفاه دستگاه های اجرایی استان

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده ظهر امروز در جمع مدیران کل روابط عمومی و رفاهی ادارات، ارگان ها و نهادهای و دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی استان از توس

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2518

توسعه همکاری پدیده با مدیران کل روابط عمومی و رفاه دستگاه های اجرایی استان


مدیر عامل گروه شرکت های پدیده ظهر امروز در جمع مدیران کل روابط عمومی و رفاهی ادارات، ارگان ها و نهادهای و دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی استان از توسعه همکاری های این شرکت با دیگر دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی خبر داد.


توسعه همکاری پدیده با مدیران کل روابط عمومی و رفاه دستگاه های اجرایی استان

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر انتظاری در نخستین گردهمایی هم اندیشی با مدیران کل روابط عمومی و رفاه ادارات، ارگان ها و نهادهای دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی استان ضمن تشریح آخرین دستاوردهای گروه شرکت های پدیده اعلام کرد: این شرکت در نظر دارد برای پیشبرد اهداف گردشگری و بهره وری اقتصاد در منطقه و شرق کشور همکاری های خود را با سایر نهادها گسترش دهد.
وی گفت: امروز که پدیده با صبر و شکیبایی سهامداران خود از بحران خارج شده است می بایست با افزایش و توسعه همکاری های میان بخشی و هم افزایی همکاری ها ضمن توسعه گردشگری، جذب گردشگران داخلی و خارجی همواره بر توسعه اقتصاد و اشتغال منطقه نیز بیافزاید.
دکتر انتظاری با قدردانی از تمامی تلاش های صورت گرفته دستگاه های حاکمیت برای رفع موانع و مسائل پیش روی پدیده تاکید کرد: امروز پدیده در شهر شاندیز و جزیره زیبای کیش دو قطب اصلی گردشگری را فراهم آورده است و با ارائه هشت خدمت اساسی و زیر ساختی گردشگری موجب رونق بخشی و اثر گذاری ویژه ای در اقتصاد و ماندگاری زائر و گردشگر شده که بر هیچ کسی پوشیده نیست.
مدیر عامل گروه شرکت های پدیده گفت: هرچند که ایجاد شرایط خاص اقتصادی در کشور، کاهش رونق بازار کسب و کار و تعطیلی واحدهای تجاری در مراکز تجاری کلان شهر مشهد را در پی داشته، اما خوشبختانه مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده از این قاعده کلی و رویه بازار، مستثنی بوده و روند رونق و بهبود شرایط را سپری می کند که علت اصلی آن همجواری و مکمل بودت هشت خدمت گردشگری در شهررویاییپدیده است.
وی خاطر نشان کرد: در شهر افسانه ای کیش نیز هرچند که پروژه های عمرانی از نظر پیشرفت فیزیکی، پیشرفتی کمتر از پروژه شاندیز داشته است اما در حال حاضر دو رستوران فعال، کمپ ویژه اسکان نوروزی به همراه هایپرمارکتی ارزان و بزرگ در جزیره، خدمات رسانی به گردشگران و ساکنان کیش را در پی دارد.
به گفته وی، ایجاد بازی های آبی در ساحل مارینا در دستور کار قرار گرفته است و شهر افسانه ای پدیده کیش امسال نیز در ایام نوروز و با کمپ اسکان گردشگر به شکلی خاص روزانه توانایی پذیرایی از ۱۵۰۰ تا ۱۶۰۰ گردشگر نوروزی جزیره را به همراه خواهد داشت.
دکتر انتظاری تصریح کرد: تمامی فعالیت های صورت گرفته در کیش و شاندیز در جهت افزایش بهره وری و ایجاد فرصت های اقتصادی ویژه ایجاد شده است و تمامی این تلاش ها در نهایت برای رفاه سهامداران و رونق در خرید و فروش #سهام اثرگذار می باشد.
وی افزود: آغاز فعالیت های عمرانی در شهر رویایی پدیده و رونق کسب و کار در مرکز خرید، افزایش پاخور با راه اندازی هایپرمارکت بزرگ پدیده و پیست پاتیناژ ، قطعا در ارزش افزوده شرکت و دارایی های آن موثر است اما هنوز با توقع و خواسته به حق سهامداران فاصله زیادی داریم و باید تا تحقق آن پیش رفت.
مدیر عامل گروه شرکت های پدیده یکی از راهکارهای افزایش نقدشوندگی و افزایش ارزش سهام شرکت را ورود شرکت به بازارهای سرمایه سراسری و بورس دانست و تصریح کرد: در حال حاضر سهام شرکت در یک بازار محلی عرضه می شود که قطعا ورود آن به بازاری سراسری و با حضور سرمایه گذاران برجسته، باعث افزایش نقدشوندگی و قیمت معاملاتی سهام خواهد بود.
شایان ذکر است: ظهر امروز نخستین گردهمایی مدیران کل روابط عمومی و رفاهی ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی استان در شهر رویایی پدیده و با حضور ۵۰نفر از مدیران استان و شهرستان بینالود برگزارشد.


تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.