افزایش دو برابری گردشگران نوروزی در شهررویایی پدیده

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در جمع خبرنگاران اعلام کرد: نوروز امسال پدیده بزرگترین کاروان شادپیمایی عروسکی کشور را با هنرنمایی ۸۰ نفر از هنرمندان بر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2529

افزایش دو برابری گردشگران نوروزی در شهررویایی پدیده


مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در جمع خبرنگاران اعلام کرد: نوروز امسال پدیده بزرگترین کاروان شادپیمایی عروسکی کشور را با هنرنمایی ۸۰ نفر از هنرمندان برجسته نمایشی و در قالب ۵ گروه هنری عروسکی، با مضامین اجتماعی، فرهنگی و تفریحی برگزار خواهد کرد.


افزایش دو برابری گردشگران نوروزی در شهررویایی پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری در خصوص برگزاری مراسم استقبال از بهار در شهررویایی پدیده افزود : بزرگترین کاروان شادپیمایی عروسکی ایران با استفاده از عروسک های ۳ تا ۴ متری و با هنرنمایی ۵ گروه از هنرمندان و با مضامین اجتماعی، فرهنگی و تفریحی از ۵ نقطه حرکت خود را آغاز می کنند و در محل فضای بین دو ساختمان آفیس به هم ملحق شده و تجمع مردمی را به همراه خواهند داشت.

وی با تاکید بر رسالت فرهنگی و گردشگری شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده در داخل و خارج کشور گفت: مراسم استقبال از بهار در سال جاری برای جذب گردشگران داخلی و خارجی است.

دکتر انتظاری تاکید کرد: پدیده منطقه ویژه گردشگری است و همواره تلاش شده تا در جهت افزایش و توسعه گردشگری اقدامات لازم را صورت دهد و برگزاری برنامه های ویژه استقبال از نوروز نیز در همین راستا اجرایی می شود تا سهم بیشتری از گردشگران را به شهررویایی پدیده جذب کنیم.

وی با اشاره به اینکه پدیده چند سالی دچار بحران بود و امروز از بحران خارج شده است، افزود: برپایی اینگونه فعالیت ها نوید روزهای بهتری برای این سرمایه گذاری مردمی در پدیده است .

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده از برگزاری سومین دوره خیابان غذا در سنگفرش شهررویایی پدیده خبرداد و گفت: تجربه ما در برگزاری خیابان سنگ فرش نشان دهنده استقبال مردم از این رویداد داشت، از دیگر برنامه های اجرایی در طرح استقبال از نوروز ۹۸ اجرای برنامه های خاص در قالب شخصیت های کارتونی و فضایی و سینمای کودک و خانواده در‌ فود کورت شاپینگ مال خواهد شد.

وی همچنین از نصب و بهسازی مجموعه متنوعی از المان ها به همراه گل آرایی و فضا سازی های محیطی خبر داد و تصریح کرد: در باغ ژاپنی نیز شهر پروانه ها را خواهیم داشت و‌ شرایط سمعی و بصری خوبی را با هنرنمایی با نور و آب خواهیم داشت.

دکتر انتظاری افزود:پدیده متناسب با مناسبت های خاص ایام نوروز و اعیاد مذهبی، ویژه برنامه هایی از جمله نور افشانی را تدارک دیده است.

وی پیش بینی کرد، گردشگران نوروزی در شهررویایی پدیده نسبت به سال گذشته افزایش دوبرابری داشته باشد و امیدواریم با جاذبه های ایجاد شده در پدیده حداقل یک روز به‌ ماندگاری زائر در استان نیز بیافزاییم.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.