اطلاعیه

بدینوسیله به اطلاع سهامداران محترم می رساند، اداره کل روابط عمومی در نظر دارد با هدف آگاهی سهامداران از روند پیشرفت پروژه برنامه بازدید از عملیات عمرا

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2531

اطلاعیه......
روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده


علی‌رغم برنامه‌ریزی‌های منظم و هدفمند اطلاع رسانی از ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهر رؤیایی پدیده و نصب استرابورد های مربوطه در در مسیر ها و نقاط مختلف شهر مشهد از سوی کارگزار انتخابی و صاحب صلاحیت، متاسفانه بعد از ظهر ۲۵/ ۱۲/ ۱۳۹۷ از اخطار جمع‌آوری استرابورد ها اطلاع حاصل شد.
اما از آنجایی که این کار هیچ گونه وجاهت قانونی نداشت و علاوه بر اینکه ممانعت استفاده از حق و فرصت تبلیغات و اطلاع رسانی بود، باعث ضرر و زیان هایی می شد، شرکت به شدت نسبت به موضوع اعتراض و از جمع‌آوری استرابوردها خودداری کرد. در ساعات آخرین دیشب اعلام کردند که پس از پیگیری های زیاد مشکل حل شده است. اما متاسفانه صبح امروز ۲۶ /۱۲ /۱۳۹۷ در بررسی میدانی از شهر مشخص شد که استرابورد های صرفاً بلوار وکیل آباد که از قضا از اهمیت حیاتی برخوردار است، جمع آوری شده اند.
موضوع بلافاصله به شدت مورد اعتراض و پیگیری از کانال های مختلف قرار گرفت و نهایتاً شهرداری مشهد صورتجلسه ای را با نماینده شرکت امضا نمودند و تفاهم لازم انجام شد و ظرف ۲۴ ساعت آینده نسبت به نصب مجدد استرابورد ها اقدام می نمایند.
اگرچه این


اطلاعیه......

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.