پدیده، آماده اسکان اضطراری زائران و گردشگران

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز اعلام کرد: محل برگزاری نمایشگاه های دائمی شهر رویایی پدیده با ۱۵ هزار متر مربع زیربنا آمادگی کامل برای پذی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2537

پدیده، آماده اسکان اضطراری زائران و گردشگران


مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز اعلام کرد: محل برگزاری نمایشگاه های دائمی شهر رویایی پدیده با ۱۵ هزار متر مربع زیربنا آمادگی کامل برای پذیرش و اسکان اضطراری سهامداران زائران و گردشگران نوروزی را دارد.


پدیده، آماده اسکان اضطراری زائران و گردشگران

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر مهدی خجسته گفت: با توجه به بارش های اخیر و پیش بینی و هشدارهای سازمان هواشناسی کشور مبنی بر احتمال وقوع سیل و آب گرفتگی در خراسان رضوی، شهر رویایی پدیده با آماده سازی و ارائه خدمات در محل دائمی نمایشگاه های خود، آمادگی کامل پذیرش و اسکان اضطراری سهامداران گردشگران و زائران نوروزی را داراست.

وی اعلام کرد: وجود فضایی امن و قابل اطمینان از مهمترین دغدغه گردشگران در شرایط ناپایدار جوی و بحرانی است که خوشبختانه ما در محل برگزاری نمایشگاه های دائمی شهر رویایی پدیده واقع در مرکز تعطیلات سرگرمی و خرید هشت هزار متر مربع فضای اصلی و هفت هزار متر مربع فضاهای جانبی، را برای اسکان اضطراری و موقت گردشگران و زائران فراهم کرده ایم.

وی با تاکید بر این این فضای امن ۱۵ هزار متر مربعی را می توان برای شرایط بحران استفاده کرد ادامه داد: وجود امکانات زیر ساختی همچون سرویس های بهداشتی ثابت و تجهیزات گرمایشی نیز از دیگر امکانات موجود می باشد.

لازم به ذکر است مراتب آمادگی مجموعه شهر رؤیایی پدیده طی نامه ای به ستاد محترم تسهیلات نوروزی و مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی و نیز فرماندار محترم شهرستان طرقبه وشاندیز اعلام گردیده است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.