پدیده، در اجرای مراسم نوروزگاه خوش درخشید

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در حاشیه بازدید از اجرای برنامه های نوروزی در شهر رویایی پدیده گفت:پدیده به عنوان یکی از مراکز

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2539

پدیده، در اجرای مراسم نوروزگاه خوش درخشید


مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در حاشیه بازدید از اجرای برنامه های نوروزی در شهر رویایی پدیده گفت:پدیده به عنوان یکی از مراکز اجرای نوروزگاه های ۱۳۹۸، انتخاب شد و در حال حاضر با اجرای بزرگترین کاروان شادپیمایی کشور، جشن آب و نوا، شادباش بهاری و سایر برنامه ها، در اجرای برنامه ها و جذب گردشگران موفق بوده است.
به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر ابوالفضل مکرمی فر اعلام کرد: خوشبختانه امسال نیز توانستیم با برنامه ریزی و اجرای برنامه های نوروزگاه فضاهای ویژه و برنامه های شاد و مفرحی را برای گردشگران در سراسر استان اجرایی کنیم که یکی از مراکز اجرای نوروزگاه،شهر رویایی پدیده بود و در این مهم موفق ظاهر شد.

وی تاکید کرد: اجرای اینگونه برنامه ها ضمن افزایش ماندگاری زائران و گردشگران موجبات شادی،افزایش امید، شکوفایی و نشاط خانوادگی را نیز، برای جامعه در پی دارد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در پایان از زحمات و تلاش های مدیران و کارکنان مجموعه گردشگری شهر رویایی پدیده برای اجرای این ویژه برنامه ها قد


پدیده، در اجرای مراسم نوروزگاه خوش درخشید

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.