پدیده، رو به امید و روشنایی است

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی ایران در دیدار با مدیران گروه شرکت های پدیده گفت: شما توانستید پدیده را از بحران خارج کرده و این پروژه اکنون رو به ا

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2542

پدیده، رو به امید و روشنایی است


معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی ایران در دیدار با مدیران گروه شرکت های پدیده گفت: شما توانستید پدیده را از بحران خارج کرده و این پروژه اکنون رو به امید و روشنایی است.


پدیده، رو به امید و روشنایی است

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر امیر خوراکیان گفت: شما مقدمات خوبی را برای جذب گردشگران و خارج شدن از بحران در پدیده فراهم کردید و امروز می توان به خوبی دریافت که این پروژه از بحران خارج شده است و با جذب گردشگران و فعال شدن بخش های مختلف گردشگری خود، رو به امید و روشنایی است.

وی با اشاره به تبلیغات گسترده برنامه های نوروزی شهررویایی پدیده در بیلبوردها و جایگاه های تبلیغاتی سطح شهر مشهد خاطر نشان کرد: اینگونه برنامه ها و فعالیت های فرهنگی، در صورتی که توامان و بی وقفه ادامه یابد این مجموعه را به برند برگزاری ویژه برنامه های خاص مبدل ساخته و امتیازات خوبی را برای افزایش مخاطب برای مجموعه به همراه خواهد آورد.

دکتر خوراکیان تاکید کرد: ایجاد زیرساخت های فرهنگی در شهر رویایی پدیده زمانی موثر و مفید واقع خواهد شد که با برنامه ریزی و تامین محتوایی همراه باشد که خوشبختانه تا اینجا نیز از این قائده پیروی کرده و ازین پس نیز باید اصول تامین محتوا، فکر، اندیشه، برنامه ریزی و ابتکار عمل در پدیده حرف اول را بزند تا پدیده در اجرای برنامه ها نیز به یک برندینگ تبدیل شود.

دکتر انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده، در این دیدار گزارشی از وضعیت فعلی پدیده و تامین زیرساخت ها و رفع موانع و مسائل مربوطه را ارائه نمود.

معاون مرکز ملی فضای مجازی ایران در پایان این دیدار به همراه مدیران گروه شرکت های پدیده از شهر رویایی پدیده و اجرای برنامه های نوروزگاهی در این مجموعه بازدید کرد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.