شهر رویایی پدیده ، پیشگام در گردشگری شب

با اجرای ویژه برنامه های نوروزگاه در شهر رویایی پدیده و توجه ویژه مسوولان و مدیران گروه شرکت های پدیده برای جذب گردشگری شبانه و برگزاری برنامه های نور

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2547

شهر رویایی پدیده ، پیشگام در گردشگری شب


با اجرای ویژه برنامه های نوروزگاه در شهر رویایی پدیده و توجه ویژه مسوولان و مدیران گروه شرکت های پدیده برای جذب گردشگری شبانه و برگزاری برنامه های نورپردازی سه بعدی و اجرای کنسرت مجازی توسط واتر اسکرین، می توان شهر رویایی پدیده را به عنوان پیشتاز در گردشگری شبانه در کشور دانست.


شهر رویایی پدیده ، پیشگام در گردشگری شب

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده، در دو دهه اخیر جذابیت های شبانه آسمان و نورپردازی های زمینی اتفاق جالبی را در حوزه گردشگری رقم زده است و گردشگری شبانه به عنوان یکی از شاخه های اصلی و پرطرفدار سفرهای طبیعی و شهری تبدیل شده است.

بر اساس این گزارش، کشورهایی همچون چین، اسپانیا، ایتالیا، انگلیس، هند و آلمان به عنوان پیشتازان گردشگری شب در دنیا فعالیت می کنند.

خوشبختانه همزمان با آغاز ویژه برنامه های استقبال از بهار در قالب برنامه های نوروزگاهی در شهر رویایی پدیده؛ اجرای اسکرین واتر در برکه باغ ژاپنی و تری دی مپینگ برفراز ساختمان قلعه شهر رویایی پدیده فقط گوشه هایی از توجه مدیران و مسئولان پدیده و مدیریت گروه شرکت های پدیده به اصول گردشگری به ویژه گردشگری شب را به تصویر کشیده است.

شهر رویایی پدیده را میتوان به عنوان مجموعه ای پیشتاز در این عرصه یاد کرد و جالب است که بدانید گردشگری شب از نظر اقتصادی در دنیا جایگاه خود را یافته است و گردشگران نیز توجه ویژه ای به این گردشگری داشته اند.

گردشگری شب بهره وری ساعات سفر را برای گردشگران به همراه داشته و شهر رویایی پدیده در این امر پیشتاز بوده و توانسته است با ایجاد ظرفیت های خاص و استفاده بهینه از زیرساخت های موجود در ابر پروژه گردشگری پدیده، یک فرصت ویژه و یک نوع گردشگری نوین را در این حوزه ایجاد کند.

این امر اتفاق جدید و نوینی را برای گردشگران و توریست ها رقم زده است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.