۱۳۹۸ سال سهامداران پدیده است

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در نخستین جلسه شورای مدیران این شرکت اعلام کرد: سال ۱۳۹۸ سال سهامداران پدیده است و یقینا سهامداران پدیده باید به خواسته

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2549

۱۳۹۸ سال سهامداران پدیده است


مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در نخستین جلسه شورای مدیران این شرکت اعلام کرد: سال ۱۳۹۸ سال سهامداران پدیده است و یقینا سهامداران پدیده باید به خواسته های به حق خود نزدیک و به آن واصل آیند.


۱۳۹۸ سال سهامداران پدیده است

دکتر انتظاری با اشاره به جلسات زنجیره ای و متناوبی که با وزیر اقتصاد و دارایی در پایان سال گذشته برگزار شد، گفت: تفاهمات خوبی هم به عمل آمد و حاصل کار برای ریاست محترم جمهوری گردش کار شده است و بعید نیست که موضوع در جلسه سران سه قوه نیز مطرح شود و ظاهراً استاندار محترم خراسان رضوی نیز موضوع را در ملاقات با مدیران ارشد و عالی نظام و در سفر نوروزی آنها به مشهد نیز پیگیر بوده اند.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده گفت : ما به عنوان مدیران و راهبران مجموعه پدیده و به نیابت از سهامداران به طور جدی و روزانه موضوع را از مجاری مربوطه پیگیر هستیم. اکنون باید تصمیم قاطع و عاجلی در سطوح ارشد و عالی اقتصادی برای سهام داران و پروژه گرفته شود و حسب اعلام دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی، احتمالاً به زودی تعیین تکلیف قضایی پرونده نیز با تشکیل دادگاه و رسیدگی لازم انجام خواهد گرفت.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.