رضایت نود درصد گردشگران از برنامه های نوروزگاه پدیده

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده از رضایت نود درصدی مخاطبان و گردشگران از برگزاری ویژه برنامه های نوروزگاه ١٣٩٨ در شهر رویایی پدیده

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2552

رضایت نود درصد گردشگران از برنامه های نوروزگاه پدیده


مدیر کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده از رضایت نود درصدی مخاطبان و گردشگران از برگزاری ویژه برنامه های نوروزگاه ١٣٩٨ در شهر رویایی پدیده خبرداد.


رضایت نود درصد گردشگران از برنامه های نوروزگاه پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده سیده نجمه امینی گفت: مدیران گروه شرکت های پدیده برای دست یابی و نیل به اهداف چشم انداز بلند مدت و مرحله ای خود و برای بازگشت نام و ارزش برند پدیده، برگزاری ویژه برنامه های خاص را در اعیاد و مناسبت های تاریخی ملی و مذهبی در دستور کار قرار دادند که یکی از مهمترین این برنامه ها، ویژه برنامه های نوروزی و طرح استقبال از بهار بوده است.

وی با اشاره به اینکه بررسی و شناسایی ذائقه و نیاز مخاطب و بررسی رضایت و ارزش گذاری مخاطبان از برنامه های برگزار شده به طور اخص یکی از رسالت های اصلی روابط عمومی محسوب می شود ادامه داد: اداره کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده، برای تحقق رسالت خود همراه با برگزاری ویژه برنامه های مختلف طرح نظرسنجی افکار عمومی را با ارائه فرم های نظرسنجی اجرایی می کند.

امینی افزود: همزمان با برپایی جشنواره بزرگ نوروزگاه در شهر_رویایی_پدیده با نظر سنجی مردمی، با برآورد جامعه آماری بازدید روزانه بین ده تا پانزده هزار نفر و طی ١۶ روز متوالی، فرم های نظرسنجی توسط همکاران واحد ارتباطات مردمی این اداره کل؛ به صورت تصادفی و هر روز به تعداد ١٠تا ١۵ مورد توزیع شد و در این نظر سنجی ١۴ شاخص مورد ارزیابی قرارگرفت.

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده اعلام کرد: نتایج این نظرسنجی نشان می دهد که نود درصد از شرکت کنندگان در برنامه های نوروزگاهی در شهر رویایی پدیده از نحوه، محل و نوع اجرای ویژه برنامه ها رضایت داشته اند.

وی با تاکید بر اینکه این نظر سنجی براساس استانداردهای جامعه آماری و نظریه و جدول مورگان طراحی و اجرایی شده است افزود: ٨٠ درصد جامعه آماری این نظر سنجی در رده سنی ٢۵ تا ٣۵ سال بوده اند که بهترین روش اطلاع یابی از برنامه ها را تبلیغات محیطی شهری دانسته و جذابترین ویژه برنامه نوروزی نیز از نظر مردمی، بزرگترین شادپیمایی عروسکی کشور بوده است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.