دستور رئیس جمهور برای مشکل گشایی از پدیده

لزوم تغییر در حوزه زیربنایی استان، برنامه‌های تحقق شعار سال، نامه‌نگاری وزیر اقتصاد با رئیس‌جمهور و دستور رئیس‌جمهور برای تهیه طرحی برای حل مشکل پدیده

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2556

معاون اقتصادی استاندار در گفت وگوی اختصاصی با خراسان رضوی مطرح کرد:
دستور رئیس جمهور برای مشکل گشایی از پدیده
نویسنده : حمیدی


لزوم تغییر در حوزه زیربنایی استان، برنامه‌های تحقق شعار سال، نامه‌نگاری وزیر اقتصاد با رئیس‌جمهور و دستور رئیس‌جمهور برای تهیه طرحی برای حل مشکل پدیده شاندیز و ارائه در جلسه سران قوا، دستور قضایی دادستان برای بازگشت درآمد مالیاتی شرکت‌ها به استان و مکاتبه با سران قوا برای مشکل بدر توسی ها، مهم‌ترین محورهای گفت و گوی اختصاصی معاون امور اقتصادی استاندار با خراسان رضوی را تشکیل می دهد.


دستور رئیس جمهور برای مشکل گشایی از پدیده

به گزارش خراسان رضوی، بعد از این که مهدی مروج الشریعه در شهریور ٩۶ از معاونت اقتصادی استانداری خراسان رضوی به سمت استانداری خراسان جنوبی کوچ کرد، این معاونت نوسانات زیادی را پشت سر گذاشت؛ مدتی علی رسولیان سرپرستی این معاونت را بر عهده گرفت تا این که خردادماه سال گذشته با حکم وزیر کشور قربان میرزایی متصدی این معاونت شد. بعدازاین که باحکم قانون عدم به‌کارگیری بازنشستگان علیرضا رشیدیان از سمت استانداری خراسان رضوی کنار رفت، در آبان ماه قربان میرزایی همزمان معاون امور اقتصادی استانداری و سرپرست استانداری خراسان رضوی شد. دی‌ماه سال گذشته بود که رزم حسینی کلید ساختمان بهار را به دست گرفت و استاندار خراسان رضوی شد. با آمدن رزم حسینی، حضور قربان میرزایی در استانداری و حتی در جلسات اقتصادی استانداری بسیار کمرنگ شد و در همه جلسات شاهد حضور پررنگ مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استاندار یعنی علی رسولیان به‌عنوان متولی امور اقتصادی در کنار استاندار بودیم. سرانجام این تحولات، انتخاب علی رسولیان به‌عنوان معاون امور اقتصادی استانداری بود. با توجه به انتخاب شعار« رونق تولید» به عنوان شعار امسال از سوی رهبر معظم انقلاب و شرایط سخت اقتصادی پیش روی کشور و استان انتصاب جدید بهانه‌ای شد تا سراغ علی رسولیان معاون جدید امور اقتصادی استاندار برویم و درباره موضوعات اساسی اقتصادی استان مانند رونق تولید، مسائل شرکت پدیده شاندیز و مؤسسات مالی و اعتباری استان و ... گفت و گو کنیم و از برنامه‌های اقتصادی استان باخبر شویم.رسولیان درباره مهم‌ترین برنامه‌های معاونت اقتصادی برای رفع موانع رونق تولید در استان می‌گوید: آن چه نباید در این زمینه نادیده گرفته شود این است که خراسان رضوی بخشی از ایران است و نمی‌توان به‌صورت جزیره‌ای به مسائل استان نگاه کرد. تغییر نرخ ارز، بوروکراسی اداری حاکم بر کشور و کمبود منابع دولت تأثیرات مستقیمی بر اقتصاد استان می‌گذارد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.