بازدید جمعی از سهامداران و مالکان از پروژه های عمرانی شهر رویایی پدیده

دور جدیدی از بازدید سهامداران و مالکان گروه شرکت های پدیده از نحوه اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی شهر رویایی پدیده در سال ۹۸ آغاز شده است و امر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2560

بازدید جمعی از سهامداران و مالکان از پروژه های عمرانی شهر رویایی پدیده


دور جدیدی از بازدید سهامداران و مالکان گروه شرکت های پدیده از نحوه اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی شهر رویایی پدیده در سال ۹۸ آغاز شده است و امروز هفدهمین گروه از سهامداران و مالکان آپارتمان های میان مرتبه از پروژه های عمرانی بازدید کردند.


بازدید جمعی از سهامداران و مالکان از پروژه های عمرانی شهر رویایی پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، همزمان با آغاز عملیات عمرانی پروژه آپارتمان های میان مرتبه، یکی از متداول ترین سوالات مطرح از سوی سهامداران و مالکان نحوه اجرای پروژه های عمرانی و چگونگی پیشرفت فیزیکی بود.

بر این اساس و با هماهنگی های مدیریتی و از ماه های پایانی سال ۱۳۹۶ امکان بازدید سهامداران و مالکان از پروژه های عمرانی پدیده آغاز شد که این بازدیدها بصورت کاملا تخصصی و با حضور مهندسین و سرپرست های کارگاه ها انجام و تلاش بر این بود کلیه ابهامات سهامداران و مالکین محترم با پاسخگویی از سوی مهندسین فعال در پروژه ها برطرف شود.

این بازدیدها که با همکاری و مساعدت شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، اداره کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده، مدیریت ایمنی و اچ اس ای، حراست و انتظامات اجرایی شده است، با استقبال خوب سهامداران و مالکان همراه بوده است .

تا کنون از تمامی بازدیدهای صورت گرفته، توسط همکاران روابط عمومی گزارش تصویری تهیه شده است و طبق مستندات موجود رضایتمندی بازدیدکنندگان از پیشرفت عملیات عمرانی مشهود می باشد.

این بازدیدها هر هفته و بر اساس درخواست و نیاز سهامداران و مالکان علاقمند انجام می شود و علاقمندان می بایست برای حضور در این بازدیدها با ورود به ربات پدیده در تلگرام، به آدرسpadideh_ask_bot@ و با ارسال مشخصات شخصی همچون نام و نام خانوادگی - شماره همراه – کد سهامداری ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است این بازدیدها برای تمامی متقاضیان سهامدار و مالکان پروژه های پدیده که از اقصی نقاط کشور در شهر رویایی پدیده حضور می یابند امکان پذیر می باشد و تنها شرط حضور در این بازدیدها ثبت نام قبلی از طریق مبادی یاد شده است.

لازم به ذکر است عزیزان علاقمند به یاد داشته باشند که جهت رعایت اصول ایمنی از بازدید افرادی که کودک به همراه دارند خودداری خواهد شد.


نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.