فرصت ویژه جهت استفاده از پیست یخی پدیده

مشاور بهره برداری و فروش گروه شرکت های پدیده اعلام کرد: به مناسبت هفته بزرگداشت مقام والای معلّم و ارج نهادن به زحمات ارزشمند این اقشار در ارتقای دانش

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2566

فرصت ویژه جهت استفاده از پیست یخی پدیده


مشاور بهره برداری و فروش گروه شرکت های پدیده اعلام کرد: به مناسبت هفته بزرگداشت مقام والای معلّم و ارج نهادن به زحمات ارزشمند این اقشار در ارتقای دانش، فرهنگ و تعالی جامعه، استفاده از پیست یخی پدیده در هفته گرامیداشت مقام معلّم برای فرهنگیان و اساتید دانشگاه رایگان خواهد بود.


فرصت ویژه جهت استفاده از پیست یخی پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، مهندس حسین طاهری پور با اعلام این خبر، افزود: دانشجویان و دانش آموزان نیز تا پایان اردیبهشت می توانند جهت استفاده از پیست یخی پدیده از تخفیفات ۵۰ درصدی بهرمند گردند.

وی گفت: دانشگاه ها و مدارسی که اردوهای گروهی دانشجویی و دانش آموزی را با حضور بیش از صد نفر برگزار نمایند، از تخفیف ۷۰ درصدی برخوردار می شوند.

مشاور بهره برداری و فروش گروه شرکت های پدیده، تاکید کرد: با توجه به اهمیت ورزش و نشاط به عنوان یکی از مولفه های یادگیری، در گروه شرکت های پدیده شرایط لذت بازی در این پیست استثنایی کشور را فراهم شده است تا معلمان و اساتید در کنار ایجاد یک فضای شاد و مفرح برای دانش آموزان، بتوانند استعدادهای درخشان این ورزش زیبا و مهیج و معتبر جهانی را شناسایی نمایند.

به گفته وی این برنامه ها فرصت مناسبی برای استعدادیابی دانش آموزان و جهت دهی و آموزش حرفه ای آنها برای ورود به عرصه ورزش های روی یخ است.

هر یک از مراکز دانشگاهی و آموزشی می توانند برای برگزاری اردوهای گروهی دانشجویی و دانش آموزی،هماهنگی های لازم را از طریق تماس با تلفن ۳۸۸۸۸-۰۵۱ داخلی ۱۷۴۳انجام دهند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.