برگزاری نشست کارگروه بهره برداری و رسانه

در این نشست مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با تأکید بر اینکه باید با برنامه ریزی های ویژه در خصوص توسعه فعالیت های گردشگری و تجاری مجموعه اقدام کرد، گفت:

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2567

برگزاری نشست کارگروه بهره برداری و رسانه


در این نشست مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با تأکید بر اینکه باید با برنامه ریزی های ویژه در خصوص توسعه فعالیت های گردشگری و تجاری مجموعه اقدام کرد، گفت: بازیابی برند و ایجاد گردش اقتصادی و ارزش افزوده معاملاتی دارایی های تجاری ساخته شده، در گروه ایجاد پاخور و جذب گردشگران و مشتریان به مجموعه پدیده است.


برگزاری نشست کارگروه بهره برداری و رسانه

دکتر انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده افزود چندین هزار فضای تجاری آماده بهره برداری در اختیار است و چندین هزار مترمربع دیگر در حال ساخت و حداکثر تا پایان سال جاری و نهایتاً ابتدای سال ۱۳۹۹ آماده بهره برداری خواهد شد. بنابراین باید این فرصت ها و ظرفیت ها با ذوق، خلاقیت، پیگیری و برنامه ریزی مورد استفاده قرار گیرد و برندهای معتبر کشوری و منطقه ای جذب شوند.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده با اشاره به اینکه بازارها در ماه مبارک رمضان رونق کمتری دارند، گفت: اما این مجموعه با توجه به خدمات هم افزایی که دارد، می توان با برنامه های ویژه شاپینگ مال، هایپر مارکت و ظرفیت‌های فرهنگی، تفریحی و تفرّجی آنرا فعّال داشت.

در این نشست همچنین هر یک از حوزه های مختلف مرتبط با بهره برداری، مباحث تخصصی و موضوعی خود را مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد و مقرر گردید برای ماه مبارک رمضان برنامه های مربوطه را مطالعه، تدوین و ارائه نمایند.

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.