بازدید گروهی از دانش آموزان رشته گردشگری از شهر رویایی پدیده

جمعی از دانش آموزان رشته گردشگری موسسه آموزشی کار دانش زین اوقلی مشهد امروز در بازدیدی از شهر رویایی پدیده ، با فضاهای مختلف این ابر مجموعه گردشگری کش

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2570

بازدید گروهی از دانش آموزان رشته گردشگری از شهر رویایی پدیده


جمعی از دانش آموزان رشته گردشگری موسسه آموزشی کار دانش زین اوقلی مشهد امروز در بازدیدی از شهر رویایی پدیده ، با فضاهای مختلف این ابر مجموعه گردشگری کشور آشنا شدند.


بازدید گروهی از دانش آموزان رشته گردشگری از شهر رویایی پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، این دختران دانش آموز که در رشته صنعت گردشگری مشغول تحصیل هستند، از نزدیک با فضاهای مختلف گردشگری شهر رویایی پدیده آشنا شدند.

در این بازدید، کارشناس حوزه بهره برداری و فروش گروه شرکت های پدیده، از تاثیر فضاهای مختلف شهر رویایی پدیده در جذب توریست داخلی و خارجی و انواع گردشگری تفریحی، خرید، توریسم ورزشی و گردشگری مناسبت ها و جشن ها و آیین های ملی و مذهبی توضیحاتی را ارایه کرد.

بر اساس این گزارش، دانش آموزان ضمن آگاهی از چگونگی ارایه خدمات در ابر مجموعه توریستی پدیده با چگونگی انسجام ارایه خدمات در شهر رویایی پدیده نیز آشنا شدند و مفاهیم صنعت گردشگری را به شیوه عملی و در خصوص اثر گذاری آن در توسعه اقتصادی و مسایل اجتماعی، فرهنگی و هنری در منطقه آموختند.

با هماهنگی های صورت گرفته از سوی اداره کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده، بازدید گروه های دانش آموزی و دانشجویی برای تمامی مدارس و دانشگاه های کشور فراهم شده است و علاقمندان می توانند برای هماهنگی های قبلی از طریق شماره ۰۵۱۳۸۸۸۸ داخلی ۱۷۴۳ اقدام فرمایند.

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.