فرصتی استثنایی حضور در پیست بازی های یخی پدیده برای خانواده بزرگ کارگران

مشاور بهره برداری و فروش گروه شرکت های پدیده گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته بزرگداشت کار و کارگر امکان استفاده رایگان خانواده بزرگ کارگران از تنها پیست

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2573

فرصتی استثنایی حضور در پیست بازی های یخی پدیده برای خانواده بزرگ کارگران


مشاور بهره برداری و فروش گروه شرکت های پدیده گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته بزرگداشت کار و کارگر امکان استفاده رایگان خانواده بزرگ کارگران از تنها پیست استاندارد بازیهای یخی ایران در شهررویایی پدیده فراهم شد.


فرصتی استثنایی حضور در پیست بازی های یخی پدیده برای خانواده بزرگ کارگران

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، مهندس حسین طاهری پور، افزود: ۱۱ اردیبهشت، روز جهانی کار و کارگر و آغاز هفته گرامیداشت از مردان و زنان زحمتکش و باغیرتی است که با تکیه بر توان بازوان خود امورات زندگی را می گذرانند و چرخ تولید را می گرداند.

وی افزود: این روز فرصتی است تا بتوان از این تلاش و تکاپوی خالصانه آنها قدردانی کرد و ما نیز درگروه شرکتهای پدیده فرصت را مغتنم دانسته و شرایطی فراهم آوردیم تا این قشر صبور و پرتلاش در کنار خانواده هایشان بتوانند دقایقی شاد و تجربه ای متفاوت را در دفتر زندگی خود ثبت کنند.

مهندس طاهری پور ادامه داد: تمامی #کارگران شریف می توانند با ارایه کارت کارگری و یا ارایه گواهی فعالیت در محل کار خود، از تمامی خدمات تنها پیست بازیهای یخی ایران در شهررویایی پدیده رایگان بهره مند شوند.

مشاور بهره برداری و فروش گروه شرکت های پدیده اعلام کرد: طرح استفاده رایگان کارگران و خانواده هایشان تا تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و حضور برای تمامی اعضای خانواده و برای تمامی گروه های سنی کودک، نوجوان، جوان و میانسال فراهم است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.