بیش از ۱۸ هزار شب اقامت نوروزی در کمپ اسکان موقت شهرافسانه ای پدیده کیش

کیش یک جزیره استثنایی و فوق العاده زیبا درخلیج همیشگی فارس است که بسیاری از مردم دنیا برای دیدن زیبایی های منحصر به فرد این جزیره به کیش سفر می کنند،

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2574

بیش از ۱۸ هزار شب اقامت نوروزی در کمپ اسکان موقت شهرافسانه ای پدیده کیش


کیش یک جزیره استثنایی و فوق العاده زیبا درخلیج همیشگی فارس است که بسیاری از مردم دنیا برای دیدن زیبایی های منحصر به فرد این جزیره به کیش سفر می کنند، یکی از بهترین فصول سفر به این جزیره، فصل بهار و ایام نوروزی است که با تدابیر خاص مدیران گروه شرکتهای پدیده در این ایام شرایط ویژه ای برای اسکان موقت مسافران جزیره در شهرافسانه ای پدیده فراهم شد.


بیش از ۱۸ هزار شب اقامت نوروزی در کمپ اسکان موقت شهرافسانه ای پدیده کیش

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، سید امین متقی مدیر عامل شرکت بین المللی پدیده کیش گفت: امسال بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و با تجهیز و آماده سازی۳۲۰ باب کانکس، در ایام نوروز پذیرای مسافران کیش بودیم که خوشبختانه با استقبال خوب مسافران مواجه شد.

وی افزود: استقبال گردشگران تا جایی بود که در برخی روزهای پیک سفر، مجبور شدیم تعدادی از کانکس های پیش بینی نشده را نیز به وسایل اولیه مورد نیاز تجهیز کرده و مورد استفاده قرار دهیم.

مدیر عامل شرکت بین المللی گردشگری پدیده کیش، اظهار داشت: این جزیره زیبای مرجانی با داشتن جاذبه های طبیعی و گردشگری یکی از نقاط اصلی سفر برای ایام نوروزی است، فعالیت مجموعه های مختلف گردشگری در کنار تمامی زیبایی های اکوتوریستی؛ این جزیره را به عروس جزایر مرجانی دنیا مبدل کرده است.

متقی ادامه داد: ما نیز در گروه شرکت های پدیده و به طور اخص در شهرافسانه ای پدیده کیش، با تکیه بر این جذابیت ها، در حوزه گردشگری گام نهاده و شرایط ویژه ای را برای سفری خوش برای مسافران فراهم کرده ایم.

وی افزود: ارائه خدمات زیر ساختی اسکان موقت ، فروش لوازم ضروری روزانه در هایپرمارکت بزرگ شهرافسانه ای پدیده کیش، رستوران های قلعه و کف شیشه ای به عنوان جاذبه های بی نظیر گردشگری به همراه عرضه خوراکی های متنوع و سالم از جمله خدماتی است که ما در شهرافسانه ای پدیده کیش به گردشگران و مسافران عرضه می کنیم و خوشبختانه با استقبال خوبی همراه بوده است.

وی با اشاره به اینکه شهرافسانه ای پدیده کیش در بخش جنوبی جزیره مرجانی کیش قرار گرفته، تصریح کرد: نوروز امسال کمپ اسکان موقت پدیده شاهد حضور بیش از ۱۸ هزار نفر شب اقامت گردشگر بود و به عنوان کمپ اصلی و مرکزی اسکان نوروزی جزیره موفق ظاهر شد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.