تخفیفات ویژه گروه رستوران های بین المللی پدیده

تخفیفات ویژه هفته گرامیداشت مقام معلم و ماه مبارک رمضان برای استفاده و بهره برداری از خدمات گروه رستوران های بین المللی پدیده در تهران و شاندیز اعلام

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2577

تخفیفات ویژه گروه رستوران های بین المللی پدیده


تخفیفات ویژه هفته گرامیداشت مقام معلم و ماه مبارک رمضان برای استفاده و بهره برداری از خدمات گروه رستوران های بین المللی پدیده در تهران و شاندیز اعلام شد.


تخفیفات ویژه گروه رستوران های بین المللی پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، مهدی بکائیان مدیر عامل شرکت پدیده پارسیان توس اعلام کرد: همزمان با فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام معلم و ماه میزبانی خدا و برگزاری مراسم ویژه در این ایام از سوی ارگان ها، نهادها و دستگاه های مختلف دولتی و خصوصی و همچنین برگزاری مراسم ضیافت افطار در میان خانواده ها، خدمات رستوران های بین المللی پدیده در شاندیز و تهران با تخفیفات ویژه عرضه خواهد شد.

وی گفت: تمامی ادارات آموزش و پرورش و دانشگاه های سراسر کشور برای برگزار مراسم و ویژه برنامه های هفته گرامیداشت مقام معلم می توانند از پانزده درصد تخفیف ویژه رستوران های بین المللی_پدیده استفاده نمایند.

مدیر عامل شرکت پدیده پارسیان توس با اشاره به اینکه تمامی فرهنگیان و اساتید گرانقدر دانشگاه نیز می توانند با ارائه کارت فرهنگی و شغلی خود از این تخفیفات بهرمند شوند ادامه داد: فرصت استفاده این تخفیفات از امروز ۱۲ اردیبهشت ماه آغاز و تا مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

بکائیان افزود: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان نیز تمامی نهادها، ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی به همراه تمامی علاقمندانی که از خدمات گروه رستوران های بین المللی پدیده در شاندیز و تهران استفاده کنند در دهه اول از ۱۵ درصد تخفیف، دهه دوم از ده درصد تخفیف و دهه سوم نیز از پنج درصد تخفیف برخوردار می شوند.

شایان ذکر است: علاقمندان می توانند برای رزرو قبلی فضاهای مورد نیاز با شماره های زیر تماس بگیرند.
رزرواسیون:
۰۹۱۵۳۱۸۱۸۱۵
۰۵۱-۳۴۲۸۱۷۰۱


نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.