برگزاری نشست فوق العاده کارگروه بهره‌برداری، تبلیغات و رسانه

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، نشست فوق العاده کارگروه بهره برداری، تبلیغات و رسانه با موضوع بررسی و نهایی سازی ویژه برنامه های ماه مبارک رم

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2581

برگزاری نشست فوق العاده کارگروه بهره‌برداری، تبلیغات و رسانه


به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، نشست فوق العاده کارگروه بهره برداری، تبلیغات و رسانه با موضوع بررسی و نهایی سازی ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در شهر رویایی پدیده برگزار شد.


برگزاری نشست فوق العاده کارگروه بهره‌برداری، تبلیغات و رسانه

در این نشست هر یک از مدیریت ها نتایج پیگیری های خود را در خصوص طراحی محتوا و همچنین جلب مشارکت مجموعه های مرتبط استانی در خصوص برگزاری ویژه برنامه های رمضان ارائه نمودند.

بر اساس گزارشات ارائه شده، مشارکت و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، آستان قدس رضوی، فرمانداری شهرستان بینالود و شهرداری شاندیز برای برگزاری برنامه های قرآنی و رمضانی جلب شده است.

پس از بحث و بررسی برنامه ها در دو سطح مورد تصویب قرار گرفت و #مقرر_شد شبهای با قرآن با حضور اساتید صاحب نام قرآنی و همراه با جنگ شادی ویژه کودکان و مسابقات قرآنی از اول شب رمضان در ورودی زین اسبی برگزار شود و از نیمه ماه رمضان و با ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام؛ ویژه برنامه های جشن میلاد، نمایشگاه های تخصصی قرآنی، گل و گیاه جشنواره غذا های رمضانی به مدت یک دهه آغاز و انجام گیرد.

این برنامه ها با هدف ترویج معارف قرآنی و همچنین ایجاد جاذبه های فرهنگی و معنوی برای افزایش پاخور بیشتر در مجموعه پدیده برنامه ریزی و اجرا می شود

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.