آغاز مذاکره با متولّیان تولید ملی برای بررسی امکان پذیری عرضه محصولات صنعتی در مجموعه پدیده شاندیز

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده و متعاقب مکاتبات مدیر عامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده با متولیان صنعت و بازرگانی استان و از آن ج

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2582

آغاز مذاکره با متولّیان تولید ملی برای بررسی امکان پذیری عرضه محصولات صنعتی در مجموعه پدیده شاندیز


به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده و متعاقب مکاتبات مدیر عامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده با متولیان صنعت و بازرگانی استان و از آن جمله استاندار، رئیس اتاق بازرگانی و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت برای استفاده از بستر فراهم آمده در شاپینگ مال پدیده جهت عرضه محصولات صنعتی کارخانجات؛ اولین نشست با رئیس اتاق بازرگانی استان برگزار شد.


آغاز مذاکره با متولّیان تولید ملی برای بررسی امکان پذیری عرضه محصولات صنعتی در مجموعه پدیده شاندیز

دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکت‌های پدیده در مصاحبه با خبرنگار ما، گفت:
نشست صمیمی و راهبردی را با مهندس شافعی رئیس اتاق بازرگانی استان که مسئولیت اتاق بازرگانی ایران را هم دارد، در خصوص پیشنهاد استفاده از بستر شاپینگ مال مجموعه پدیده شاندیز برای عرضه محصولات صنعتی کارخانجات تولیدی داشتیم.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با اشاره به مذاکرات با رئیس اتاق بازرگانی استان، افزود: در این نشست آخرین وضعیت پروژه ها و ظرفیت های تجاری مورد بهره برداری پدیده تشریح شد و رئیس اتاق بازرگانی استان از اصل پیشنهاد ما که بتواند فرصت از تولید به مصرف را برای کارخانجات و برای مردم فراهم بکند و پاخوری هم برای مجموعه تجاری پدیده ایجاد کند، استقبال نمودند و از اینکه شرایط امکان فعالیت های مجدد تجاری، بازرگانی و گردشگری در پدیده فراهم شده، ابراز خرسندی کردند.

دکتر انتظاری با توجه به جمع‌بندی و تصمیم گیری مشترک با رئیس اتاق بازرگانی استان، گفت: مقرّر شد امکان‌پذیری اجرایی این پیشنهاد و چگونگی انجام آن در قالب جلسه ی مشترک دیگری با حضور اتاق بازرگانی، اتاق اصناف و اتاق تعاون استان بررسی و تصمیم گیری شود. مسئولیت پیگیری این موضوع نیز به عهده رئیس اتاق بازرگانی استان قرار گرفت.


نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.