پدیده میزبان سلسله نشست های تخصصی نخبگانی قرآنی

مدیر فرهنگی، هنری و گردشگری گروه شرکت های پدیده از برگزاری سلسله نشست های تخصصی نخبگانی از جمله ویژه برنامه های جانبی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مش

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2584

پدیده میزبان سلسله نشست های تخصصی نخبگانی قرآنی


مدیر فرهنگی، هنری و گردشگری گروه شرکت های پدیده از برگزاری سلسله نشست های تخصصی نخبگانی از جمله ویژه برنامه های جانبی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مشهد، در شهر رویایی پدیده خبر داد.


پدیده میزبان سلسله نشست های تخصصی نخبگانی قرآنی

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، الهه قلی زاده گفت: این نشست ها از دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه در محل بازار قدیم مشهد در شهر رویایی پدیده آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تاثیر اندیشه ها و مطالعات قرآنی در حوزه آمریکای شمالی، مطالعات حدیثی با رویکرد تاریخ نگاره، در آمدی بر کاربست علو شناختی در مطالعات قرآنی و آیین پژوهشی و کاربرد آن در مطالعات حدیث اسلامی از جمله موضوعات این نشست ها است.

به گفته قلی زاده، پژوهش نوین خاورشناسان در حوزه نهج البلاغه، بررسی تحلیل کتاب مطالعات قرآن سید حسین نصر، تکثیر و گفتگو در قرآن کریم و قاعده سازی در تفسیر قرآن برپایه روایات اهل بیت از دیگر موضوعات این نشست ها خواهد بود.

مدیر فرهنگی، هنری و گردشگری گروه شرکت های پدیده اعلام کرد: برگزاری دو نشست اندیشه ای به زبان انگلیسی و نیز ویدیو کنفرانس علمی و تخصصی از دیگر بخش های این نشست ها است.

بر اساس اعلام مدیر فرهنگی، هنری و گردشگری گروه شرکت های پدیده، آقایان دکتر سید محسن فاطمی، دکتر محمدهادی گرامی، دکتر قایمی درزی، فرهنگ مهروش، دکتر الای وحیدنیا، دکتر عباس احمدوند، دکتر جعفر مروارید، دکتر مهدی مهریزی، دکتر مهدوی راد، دکتر سعید ابوسعیدی، دکتر حسن انصاری و دکتر راقع العامری اساتید و سخنرانان این برنامه هستند.

شایان ذکر است سلسله نشست های تخصصی نخبگانی از فردا ۲۳ اردیبهشت ماه تا سی ام این ماه هر شب از ساعت ۲۲ تا ۲۳ در محل بازار قدیم مشهد در شهر رویایی پدیده و با همکاری و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.