برگزاری مسابقات رباتیک دانش آموزان سراسر کشور در پدیده

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده گفت: مسابقات رباتیک دانش آموزان سراسرکشور با شرکت ۴٠٠ تیم از ١٨٠ شهر کشور ۴ و ۵شهریور ماه سالجاری

  • امتیاز به مطلب (3) نفر

شماره خبر : 444

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده:
برگزاری مسابقات رباتیک دانش آموزان سراسر کشور در پدیده


مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده گفت: مسابقات رباتیک دانش آموزان سراسرکشور با شرکت ۴٠٠ تیم از ١٨٠ شهر کشور ۴ و ۵شهریور ماه سالجاری در محل مرکز تعطیلات،سرگرمی و خرید پدیده شاندیز برگزار می شود.


برگزاری مسابقات رباتیک دانش آموزان سراسر کشور در پدیده

به گزارش روابط عمومی شرکت پدیده شاندیز، دکتر علی حامد مقدم گفت: این مسابقات با حضور ۴٠٠تیم از سراسر کشور در ۴ رشته ی ربات جنگجو، ربات فوتبالیست، ربات مسیریاب و ربات خلاق با همکاری صنایع رباتیک آراد در پدیده شاندیز برگزار می شود که این یک حرکت جدی در ایجاد تحول در فرایند تولید و توسعه دانش روز رباتیک خواهد بود.

وی افزود: این دوره از مسابقات که در دو رده دانش آموزان مقطع ابتدایی و راهنمایی برگزار می شود. و در هر رشته سه تیم به عنوان تیم های برتر معرفی و جوایز نفیسی به آنها اهدا می شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل گروه شرکتهای پدیده خاطرنشان کرد: ترویج دانش و فناوریهای نوین در بین دانش آموزان و تقویت روحیه خود باوری و اعتماد به نفس و همچنین و ارتقای انگیزه علمی وتقویت روحیه ی دانش بنیانی و فکری دانش آموزان از اهداف برگزاری این مسایقات می باشد.

وی گفت: با توجه به استعدادهایی که از دانش آموزان سراغ داریم، با برگزاری این مسابقات، زمینه بروز استعدادها در محیط رقابتی شاد و توأم با ایجاد احساس همکاری فراهم می شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.