گفتگو با مدیر فروشگاه تیپ و تاپ در مرکز خرید پدیده

یک فعال بازار پوشاک گفت: تبلیغات می تواند مردم را با پدیده آشتی دهد.

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 463

مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٢٣/
گفتگو با مدیر فروشگاه تیپ و تاپ در مرکز خرید پدیده


یک فعال بازار پوشاک گفت: تبلیغات می تواند مردم را با پدیده آشتی دهد.


گفتگو با مدیر فروشگاه تیپ و تاپ در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، کمال پاشیره پور فروشنده پوشاک در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید با بیان اینکه از سال ٩٣ در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده مشغول به کار هستم، گفت: بازار در این مرکز خرید در سال ٩٣ مطمئنا خیلی خوب و عالی بود و شاید دلیل آمدن من و خیلی از همکاران به این مرکز خرید به خاطر شرایط خوب اینجا و مساعدتهای بود که از طرف خود پدیده می شد که خیلی ها را راغب کرد به این مرکز بیایند.

وی افزود: اما متاسفانه به تدریج شرایط به دلیل مشکلات بوجود آمده رو به افول گذاشت و خیلی از مسائل و شرایط که در ابتدا مطرح بود مثل دکور عالی در حد اعتبار پدیده انجام نشد و کم کم پا خور مجموعه پدیده کم شد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر یک سری مشکلات وجود دارد که شاید بتوان گفت ساده ترین آن ورودی پدیده است که در ابتدای میدان میوه فروشی آن هم به بدترین شکل بساط شده است و آن قدر هم ماشینها در آنجا پارک می کنند که جلوی ورودی و دیده پدیده را می گیرند .

این فعال صنعت پوشاک با اشاره به اینکه اینها دیدگاههای گردشگران ورودی به مجموعه است، ادامه داد: متاسفانه با توجه به ضد تبلیغاتی که بر علیه پدیده انجام شده، مردم فکر می کنند که مجموعه تعطیل است. این موضوع بعد از ضربه به برند پدیده بیشترین ضرر را به من و دیگر همکاران می زند.

پاشیره پور با بیان اینکه مردم می آیند در مر کز خرید دوری می زنند و می روند، گفت: یکی از خواهش های من این است که حداقل با اصلاح شرایط ورودی مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده، مشخص شود که بازار زنده است.

وی افزود: ورودی آب و آتش مشخص است ولی پارکینگ های اول و دوم مشخص نیست. کیوسک نگهبانی هم عقب هست و مردم نگهبان را نمی بینند که آنها را راهنمایی کند. این یکی از چیز های است که اگر درست شود خیلی بر روی پاخور مجموعه تاثیر خواهد گذاشت.

این فعال بازار پوشاک اظهار کرد: اخیرا با حضور مدیران جدید اقدامات مثبتی انجام شده است ولی انتظار ما این است که فعالیت هایشان را بیشتر کنند باید حداقل خود مردم مشهد با مجموعه پدیده آشتی کنند و بدانند که پدیده فعال است و به اینجا بیایند. ما هم بتوانیم امکاناتی را فراهم کنیم که آنها بتوانند در اینجا راحت تر باشند. مطمئنا این امر نیز روی رونق پدیده و مسائلی که مدیران جدید به دنبالش هستند تاثیر مثبتی خواهد داشت.

پاشیره پور با اشاره به اینکه تبلیغات تلویزیونی هم بی تاثیر نخواهد بود، عنوان کرد: تبلیغات می تواند مردم را با پدیده آشتی دهد و برای اینکه بتوانیم مردم را بیشتر با مجموعه پدیده آشنا کنیم باید به تبلیغات و اطلاع رسانی توجه بیشتری داشته باشیم.

وی در خصوص برگزاری نمایشگاهها و جشن ها در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده گفت: واقعیت این است که نمایشگاهها در رونق کسب و کار موثر است ولی جشن ها نه. جشنواره ها با توجه به آن محدودیت های زمانی که دارند مردم را به یک بازه زمانی خاصی سوق می دهد و به محض اینکه جشن شروع می شود مردم در سه طبقه اصلی مرکز خرید برای دیدن برنامه جمع می شوند و بعد پایان آن مجموعه را ترک می کنند و عملا ما هیچ رفت و آمدی نداریم.

این فعال صنعت پوشاک ادامه داد: اگر بخواهیم مثال بزنیم باید عرض کنم که آنقدر که نمایشگاه خودرو روی کسب و کار مرکز خرید تاثیر داشت، جشن دهه کرامت بی اثر بود. اگر نمایشگاه در مرکز خرید برگزار شود قطعا مردم بهتر استقبال خواهند کرد. من از همکاران مرکز خرید هم که پرسیدم همه صد در صد از نمایشگاه خودرو راضی بودند.

پاشیره پور با بیان اینکه انتظار ما این بود که بعد از نمایشگاه خودرو بعد از یک فاصله زمانی کوتاه نمایشگاه دیگری برگزارشود ، عنوان کرد: در زمان نمایشگاه خودرو شاید خرید نمی کردند ولی همین قدر که می دانستند پدیده فعال است ما کسبه خیلی خوشحال بودیم بخاطر اینکه اگر هم در آن زمان خرید نمی کردند ولی در آینده به پدیده می آیند و حتی تبلیغات سینه به سینه می کنند و به دوستان و آشنایان خود می گویند که پدیده فعال است.

وی گفت: اگر مدیران جدید با اهداف کلانی که دارند بتوانند این بازه زمانی را برنامه ریزی کنند که فاصله زمانی نمایشگاهها کمتر و مدام تر باشد در رونق و شکوفایی مجموعه پدیده مثمر ثمر خواهد بود.

این فعال صنعت پوشاک اظهار کرد: چون بحث مشارکت بازار هم در این موضوع مطرح است ترجیح ما کسبه این است که نمایشگاه بیشتر داشته باشیم. یعنی یک برنامه ریزی مدون تا آخر سال باید صورت بگیرد چرا که فصل تابستان در حال پایان است و با شروع فصل پاییز و زمستان که در پیش است نباید ارتباط مردم با مجموعه پدیده قطع شود.

پاشیره پور با بیان اینکه آن قدر آینده پدیده را خوب می بینم که یک شعبه دیگر در این مرکز خرید باز کرده ام، گفت: اولا اینکه زندگی بدون امید معنا ندارد، دوم اینکه پروژه ای به این بزرگی و رزومه قوی مدیران جدید بیان کننده این مطلب هست که پدیده آینده خوبی دارد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.