گفتگو با مدیر فروشگاه کازین در مرکز خرید پدیده

یک فعال بازار پوشاک گفت: پدیده به عنوان یک مجموعه بسیار بزرگ، با امکانات بالا و پتانسیل فوق العاده ای که دارد می تواند استان خراسان رضوی را از تک بعدی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 473

/مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٢۴/
گفتگو با مدیر فروشگاه کازین در مرکز خرید پدیده


یک فعال بازار پوشاک گفت: پدیده به عنوان یک مجموعه بسیار بزرگ، با امکانات بالا و پتانسیل فوق العاده ای که دارد می تواند استان خراسان رضوی را از تک بعدی بودن به لحاظ گردشگری خارج کند.


گفتگو با مدیر فروشگاه کازین در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، امیر عصارزاده فروشنده پوشاک در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده، عنوان کرد: با توجه به اینکه پدیده در یک منطقه توریستی واقع شده است پتانسیل های خیلی خوبی را دارد و قطعا اگر از سوی دولت و مسئولین استان و شهرستان حمایت شود آینده بسیار خوب و درخشانی را خواهد داشت.

وی یادآورشد: بنظر من پخش تراکتهای تبلیغاتی و مشخص شدن ایستگاههای و وسیله ایاب و ذهاب رایگان در سطح شهر برای حمل و نقل مسافران به مجموعه خیلی بهتر به رونق مجموعه کمک می کند تا اینکه جشن یا نمایشگاه برگزار شود.

عصارزاده اظهار داشت: زمان ورود ما به پدیده همزمان با نمایشگاه خودرو بود که بازار در آن زمان خیلی خوب بود ولی بعد از نمایشگاه بازار چندان تعریفی نداشت.

وی افزود: حتی در زمان برگزاری جشن دهه کرامت نسبت به زمان نمایشگاه خودرو بازار خوب نبود. چون تمام مشتری ها از مغازه ها برای مراسم خارج می شوند و در نهایت هم بعد از پایان جشن از مجموعه می روند و عملا خریدی صورت نمیگیرد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.