گفتگو با مدیر فروشگاه یکتا در مرکز خرید پدیده

یک فعال بازار صنایع دستی گفت: تبلیغات نوعی سرمایه گذاری اصولی در حوزه کسب و کار و جذب گردشگر داخلی و خارجی به پدیده است.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 478

مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٢۵/
گفتگو با مدیر فروشگاه یکتا در مرکز خرید پدیده


یک فعال بازار صنایع دستی گفت: تبلیغات نوعی سرمایه گذاری اصولی در حوزه کسب و کار و جذب گردشگر داخلی و خارجی به پدیده است.


گفتگو با مدیر فروشگاه یکتا در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، جواد رمضانیان فروشنده و هنرمند معرق و چوب در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید با بیان اینکه رونق مرکز خرید به تور گردشگری، تبلیغات و بازاریابی وابسته است، افزود: تبلیغات، نوعی سرمایه گذاری اصولی در حوزه کسب و کار و جذب گردشگر داخلی و خارجی به پدیده است.

وی اظهار کرد: صنعت گردشگری نوعی سرمایه‌گذاری غیر‌مستقیم خارجی در داخل کشور است و اثرهای انبساطی آن در کلیه بخش‌های اقتصادی، اثرهای توسعه‌ای دارد. به همین دلیل برنامه‌ریزی عامل مهمی‌ برای دستیابی به موفقیت در بخش گردشگری است و پدیده این پتانسیل را دارد.

این فعال بازار صنایع دستی با اشاره به برگزاری همایش تورگردانان در ایام برگزاری جشنواره ها به پدیده عنوان کرد: یکی از مهمترین انتظارات در ایام نوروز و با توجه به نقش مهم این ایام در جذب گردشگر به استان، می تواند تبلیغات ملی در این حوزه باشد.

رمضانیان افزود: از دیگر اقدامات مفید در این زمینه ایجاد پورتال گردشگری پدیده است که در آن تمام اطلاعات در مورد جاذبه های گردشگری پدیده جمع آوری گردد.

وی با بیان اینکه امروزه تبلیغات و بازاریابی، بخش اعظمی از مشاهدات و تجربیاتی ما هستند که از طریق آنها درک ما نسبت به جهان پیرامون و نحوهء عملکرد آن توسعه می یابد، گفت: بخش عمده ای از نگرش ما به دنیا، ریشه در پیام های تبلیغاتی دارد که از پیش ساخته شده اند و در تغییر آگاهی ها و نگرش های جامعه نقش بسزایی ایفا می کنند و در صورتیکه به درستی پیاده سازی شوند می توانند بستر مناسبی در جهت رونق اقتصادی عنصر تبلیغ شده باشند .

این فعال بازار صنایع دستی تصریح کرد: تهیه اقلام تبلیغاتی به زبان های مختلف، تشکیل کمیته مشورتی با محوریت تبلیغات و بازاریابی، برگزاری جشنواره های متعدد در پدیده و برگزاری جشنواره زمستانی و تابستانی با همکاری ادارات و سازمانهای شهرستان و استان و حضور گروه های خاص مانند عشایر در سنگ فرش می تواند از دیگر اقدامات مدیران پدیده در این راستا باشد.

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.