گفتگو با مدیر فروشگاه راستین در مرکز خرید پدیده

یک فعال بازار کفش گفت: در حال پشت سر گذاشتن رکود در مرکز خرید پدیده و رفتن به سمت حرکت و رشد بازار هستیم.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 481

/مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٢۶/
گفتگو با مدیر فروشگاه راستین در مرکز خرید پدیده


یک فعال بازار کفش گفت: در حال پشت سر گذاشتن رکود در مرکز خرید پدیده و رفتن به سمت حرکت و رشد بازار هستیم.


گفتگو با مدیر فروشگاه راستین در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، مهران کشوردوست از فعالان مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز افزود: من از ٣٠ شهریور ماه سال ٩٣ در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده مشغول به کار هستم و ۵ شعبه در مرکز خرید با برند راستین وجود دارد که ٣ شعبه هم اکنون فعال است و دو شعبه بدلیل واقع شدن در نقطه کور بازار تعطیل هستند.

وی با اشاره به سابقه فعالیت در مرکز خرید پدیده شاندیز تاکید کرد: در ابتدا اوضاعِ بازار خیلی عالی بود و مرکز خرید در یک شرایط آرمانی به سر می برد.

این فعال بازار کفش مهمترین عوامل موفقیت و رشد کسب و کار مرکز خرید درآن دوران را عدم مشکلات موجود، تبلیغات، جوایز ارزنده و فعالیت خوب هایپر مارکت در مجموعه پدیده ذکر می کند و می افزاید: از اواخر سال ٩٢ تا اواسط سال ٩٣ شرکت پدیده حدود٣١٠ قرار داد با مغازه داران منعقد نمود.

عضو هیات امنای مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده با اشاره به حضور تیم مدیریتی جدید در پدیده، ادامه داد: بنده با شناختی که از مدیران جدید پدیده دارم می دانم می توانند در پیشبرد این مجموعه به جلو بسیار موثر باشند البته به شرط اینکه حمایت همه جانبه از این مدیران صورت بگیرد.

کشوردوست اظهار کرد: یکی ازمزایای بسیارخوب مدیران جدید دقیق بودن آنهاست و اینکه حساب شده کار می کنند و ما کسبه بازار خیلی به این مدیران امیدواریم و مطمئن هستیم که کار را به سرانجام می رسانند.

وی با اشاره به اینکه شهر بزرگ و زیبای مشهد به دلیل وجود حرم امام رضا(ع) سالانه گردشگران بیشماری را به سمت خود می کشاند، عنوان کرد: درصورت توجه بیش‌تر به بخش گردشگری، این ظرفیت وجود دارد که مجموعه پدیده با درآمد حاصل از این بخش راه اندازی شود.

این فعال بازار کفش گفت: اگر روی بحث گردشگری سرمایه‌گذاری شده، زیرساخت‌های آن مهیا گردیده و نهادسازی‌های لازم در این حوزه انجام شود، بسیار می‌تواند در اقتصاد پدبده موثر باشد و ما در مرکز خرید می توانیم از این پتانسیل بهره بگیریم.

کشوردوست تاکید کرد: بهبود شرایط پدیده و دستیابی به رشد اقتصادی مورد نیاز برای فائق آمدن بر مشکلات پیش رو، نیازمند آن ‌است که اولا رشد اقتصادی پایدار و الزامات تحقق آن، به عنوان اولویت و موضوع محوری، مورد تایید قرار بگیرد و ثانیا، طرح های کارشناسی برای به نتیجه رسیدن اهداف و سیاستها اجرایی شود.

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.