گفتگو با فعال بازار ساعت، بدلیجات و عینک در مرکز خرید پدیده

یک فعال بازار ساعت، بدلیجات و عینک گفت: مدیران میتواند انواع سیاست های تشویقی را برای کسبه و جذب مردم به مرکز خرید وضع کنند و از این طریق باعث رونق بی

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 488

مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٢٨/
گفتگو با فعال بازار ساعت، بدلیجات و عینک در مرکز خرید پدیده


یک فعال بازار ساعت، بدلیجات و عینک گفت: مدیران میتواند انواع سیاست های تشویقی را برای کسبه و جذب مردم به مرکز خرید وضع کنند و از این طریق باعث رونق بیشتر مجموعه پدیده شوند.


گفتگو با فعال بازار ساعت، بدلیجات و عینک در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، حامد هادی با بیان اینکه در مقطع ارشد حقوق قضایی تحصیل می کنم ، عنوان کرد: رونق گردشگری زمینه ساز تقویت ثبات مرکز خرید و مجموعه پدیده است.
این فروشنده ساعت، بدلیجات و عینک در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده، با اشاره به اینکه پدیده مقصد خوب گردشگری و بازار خوبی برای سرمایه‌گذاری است، افزود: مدیران میتوانند انواع سیاست های تشویقی را برای کسبه و جذب مردم به مرکز خرید وضع کنند و از این طریق باعث رونق بیشتر مجموعه پدیده شوند.
وی با اشاره به اینکه برای ساخت دکور هزینه بالایی پرداخت کرده ام ، گفت: همان‌طور که می دانید، مجموعه با مشکلات جدی مواجه شد که شرایط سال‌‌های اخیر، یعنی تحریم و کاهش قیمت نفت، این شرایط را برای ما کسبه سخت‌تر و مشکل‌تر کرده است.
هادی عنوان کرد: در حال حاضر داد و ستد مانند گذشته نیست اما ما کسبه همچنان منتظر هستیم تا بازار کسب و کار در مجموعه رونق بگیرد.
وی نسبت به راه اندازی هایپر مارکت در مرکز خرید اظهار امیدواری کرد و گفت: مطمئن باشید با راه اندازی هایپر مارکت در مرکز خرید شاهد آن خواهید بود که زمینه اشتغالزایی و درآمدزایی از این طریق و ایجاد زمینه گردشگری و رونق مجموعه فراهم خواهد شد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.