گفتگو با مدیر فروشگاه کیف و کفش در مرکز خرید پدیده

یک فعال بازار کیف و کفش گفت: در صورتی که مجموعه پدیده به روزهای اوج خود بازگردد، میزان اشتغالزایی در استان افزایش می‌یابد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 492

/مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٢٩/
گفتگو با مدیر فروشگاه کیف و کفش در مرکز خرید پدیده


یک فعال بازار کیف و کفش گفت: در صورتی که مجموعه پدیده به روزهای اوج خود بازگردد، میزان اشتغالزایی در استان افزایش می‌یابد.


گفتگو با مدیر فروشگاه کیف و کفش در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، وحید حافظ، مدیر فروشگاه کیف و کفش حافظ با بیان اینکه سه سال است در مرکز خرید پدیده فعالیت می کند، افزود: بازار اوایل با روند مثبتی پیش می رفت ولی متاسفانه در پی بروز مشکلات برای مجموعه پدیده، موانعی به وجود آمد و بازار رو به رکود رفت .

وی با اشاره به اینکه مدیران جدید تلاش های خود برای رفع مشکلات انجام می دهند، اظهار داشت: اگر چه بازار درحالت ایده آل نیست، ولی به تدریج بهتر می شود و اوضاع به وضعیت عالی خود بر می گردد.

وی عنوان کرد: تیم جدید با خویشتن داری و صبوری در قبال مشکلات به وجود آمده و برخی ناملایمات، در صدد مرتفع نمودن آنها هستند.

این فعال بازار کیف و کفش گفت: نمایشگاه، یک فعالیت ویژه اقتصادی است و از آنجا که برگزاری نمایشگاهها نیاز به ساماندهی و سیاست گذاری دارد، به نظر می رسد باید بخش خصوصی و دولتی با هم در اجرای نمایشگاه ها در پدیده فعالیت کنند.

وی صنعت نمایشگاهی را یکی از ابزارهای توسعه اقتصادی دانست و تاکید کرد: در این دوران، برگزاری نمایشگاهها و جشنواره ها یکی از ابزارهای شکسته شدن فضای رکود و بازگرداندن رونق به مجموعه پدیده می باشد و ارزش سهام سهامداران را دو چندان می کند.

حافظ ادامه داد: در زمان برگزاری نمایشگاه خودرو، جشن دهه کرامت و مسابقات رباتیک وضعیت مرکز خرید خوب بود و بازار رونق گرفت، اما این برنامه ها برای تاثیرگذاری باید بدون وقفه اجرا شود چرا که این نشان دهنده پویایی مجموعه پدیده است.

وی اظهار کرد: حتی مدیران پدیده می توانند برگزاری نمایشگاهها، جشن ها و نشست ها را بصورت مشارکتی با ادارات و سازمانهای دولتی و خصوصی انجام بدهند تا این تداوم برگزاری نمایشگاهها در مجموعه پایدار باشد.

این فعال بازار کیف و کفش یادآور شد: با توجه به اینکه نتایج نهایی مجموعه برای همه مردم مهم است، باید فعالیت های عمرانی مجموعه هر چه زودتر آغاز شود که در این صورت مسئولان هم می تواند به پیگیری مسائل دیگر در رابطه با مجموعه مثل بورس و کنسرسیوم بانکی ادامه دهند.

وی همچنین با بیان اینکه هایپرمارکت نقطه عطفی در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده است، خاطر نشان کرد: اين مجموعه برای جذب و وفادارسازی مشتریان بسیار موثر است. همچنین وجود رستورانها، کافی‌شاپ و فست‌فودها و عرضه مستقيم انواع خوارکي داغ و تازه در محل نيز نقش مهمی در جذابیت این مرکز خرید دارد.

حافظ اظهار امیدواری کرد با اقداماتی که صورت می گیرد، همه مشکلات خانواده پدیده اعم از سهامداران، کارکنان و کسبه بازار بزودی حل شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.