گفتگو با مدیر فروشگاه شوکا در مرکز خرید پدیده

یک فروشنده لوازم کوهنوردی گفت: برای رفع مشکلات پدیده باید قدر داشته هایمان را بدانیم و از توانمندی های موجود در خود مجموعه استفاده کنیم.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 498

/مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٣٠/
گفتگو با مدیر فروشگاه شوکا در مرکز خرید پدیده


یک فروشنده لوازم کوهنوردی گفت: برای رفع مشکلات پدیده باید قدر داشته هایمان را بدانیم و از توانمندی های موجود در خود مجموعه استفاده کنیم.


گفتگو با مدیر فروشگاه شوکا در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، سید جلیل خازنی رضوی با بیان اینکه از ابتدای سال ٩٢ محل را برای آماده سازی و دکور تحویل گرفته و در فروردین ٩٣ فروشگاه ۵ بعدی لوازم ماهیگیری، شکار، کوهنوردی و کمپینگ در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده افتتاح کرده است، عنوان کرد: در چهارماهه اول فروش بازارخوب بود، اما مشکلات پس از آن، موجب اختلال در فعالیت مرکز خرید شد و ما شیب منفی فروش را در مرکز خرید شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه قبلا در این فروشگاه شش نفر کار می کردند، افزود: عواملی مانند کمبود نقدینگی، نبود سرمایه در گردش، عدم بازار فروش و... مهمترین دلایل نیمه جان شدن فروشگاهها در مرکز خرید پدیده هستند و هم اکنون فروشگاههای که در این شهرستان روی پا می باشند با حداقل ظرفیت کار می کنند.

این فعال بازار اظهار کرد: قصد داریم مجددا فروشگاه شوکا را همزمان با آغاز به فعالیت هایپر مارکت، فعال تر کنیم.

وی افزود: من چندین بار قصد داشتم فروشگاه را تعطیل کنم، اما با توجه به تلاشها و کارهای که در حال صورت گرفتن است سعی کردم چراغ فروشگاه را روشن نگه دارم.

خازنی با تاکید بر اینکه تعطیلی مغازه ها برای مرکز خرید پدیده خوب نیست، افزود: مدیران پدیده باید مغازه هایی که بسته است را به شخص دیگری که توانایی دارد واگذار کنند که بازار از این وضعیت نیمه تعطیل خارج شود.

این فروشنده اظهار کرد: گردشگران و مشتریان باید بطور مساوی و درست در راهروها و طبقات مرکز خرید تقسیم بشوند و این نیاز به یک برنامه اصولی و درست دارد.

وی با بیان اینکه با اعتمادی که به پدیده داریم پای بحران ایستاده ایم، گفت: تلاش مجموعه مدیران و کارکنان پدیده در این مدت قابل تحسین است. همین که سعی در بهتر کردن مجموعه دارند و پیگیر راه حل ها هستند بسیار ارزنده است و امیدواریم این تلاشها به ثمر بنشیند.

خازنی تاکید کرد: من به پدیده امیدوارم و به همین دلیل این مدت، با توجه به تمام ضرر و زیان ها ایستاده ام و انشاالله با همت مدیریت جدید و همکاری همه کسبه و سهامداران عزیز اوضاع پدیده بهتر می شود و اگر پدیده با این توانمندی های که دارد به خوبی مدیریت و حمایت شود آینده روشن و خوبی را خواهد داشت .

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.