گفتگو با مدیر فروشگاه کندو در مرکز خرید پدیده

یک فروشنده شال و روسری گفت: به جای جستجو برای یافتن علت رکود پدیده و روند کاهش رونق آن، بهتر است در راه رشد و شکوفایی مجموعه پدیده گام برداریم.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 504

مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٣١/
گفتگو با مدیر فروشگاه کندو در مرکز خرید پدیده


یک فروشنده شال و روسری گفت: به جای جستجو برای یافتن علت رکود پدیده و روند کاهش رونق آن، بهتر است در راه رشد و شکوفایی مجموعه پدیده گام برداریم.


گفتگو با مدیر فروشگاه کندو در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، احمدرضا خراسانی که خود از اهالی شاندیز و سهامدار شرکت پدیده است، با بیان این مطلب افزود: قاعدتا قبل از وقوع مشکلات برای پدیده، اوضاع بازار خیلی خوب بود، البته اوضاع کنونی چندان هم بد نیست، چرا که این روزها بازار همه جا کساد است و همه جا سخن از رکود اقتصادی است.

وی افزود: مرکز خرید پدیده نیز همچون هر بازار دیگری، تنها تحت تاثیر یک عامل نیست و عوامل گوناگونی بر سیر عملکردی آن اثر گذاشته اند.

این فروشنده عنوان کرد: اما وقتی پای صحبت می نشینیم، یک عاملی را چنان بزرگ می کنیم که گویا تنها یک اتفاق است که می تواند سرنوشت یک بازار بزرگ را تحت تاثیر قرار دهد. قدرت خرید مردم، رکود اقتصادی، حجم ورود کالای قاچاق و یا هر عامل دیگری تنها بخشی از واقعیات بازاری چنین بزرگ را می توانند نمایان کنند.

این فعال بازار شال و روسری با بیان اینکه وضعیت فعلی بازار نیز پایدار نخواهد ماند و باز هم رونق به این بازار باز خواهد گشت، ادامه داد: به نظر من با بازگشایی هایپر مارکت به عنوان قلب تپنده مجموعه پدیده، اوضاع خوب خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه عواملی مختلف می تواند حرکت بازار را موجب شود، اظهار کرد: اگرچه ممکن است بسیاری از اوضاع و احوال کنونی بد بگویند و ناراضی باشند اما شواهد، از تلاش مسئولین برای رشد، رونق و توسعه پدیده حکایت دارد و رونق بالاخره به پدیده باز گشته و سرمایه گذاران هم دوباره به مجموعه باز خواهند گشت.

خراسانی با بیان اینکه برای این پويايي و شكوفايي اقتصادي نیاز به یک نقشه راه هست، افزود: در ابتدا راهکارهای مثل ترمیم، بهسازی و زیباسازی پدیده، تور های گردشگری، نصب مبلمانهای شکیل درلاین های مختلف مرکز خرید جهت استراحت مراجعه کنندگان، نصب آبسردکن در طبقات مختلف و سیستم های سرمایشی و گرمایشی برای رفاه مردم می تواند در جذب مردم موثر باشد.

وی با اشاره به اینکه من خودم سهامدار پدیده هستم، تاکید کرد: من از روز اول به پدیده امیدوار بوده و هستم و تا آنجا که در توانم باشد از پدیده حمایت خواهم کرد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.