گفتگو با مدیر فروشگاه شهر اسباب بازی در مرکز خرید پدیده

یک فروشنده اسباب بازی گفت: شروع فعالیت های عمرانی و بهره برداری از آنها، باعث بهبود شاخص های توسعه پدیده و دگرگونی سیمای این مجموعه گردشگری می شود.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 525

مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٣٣/
گفتگو با مدیر فروشگاه شهر اسباب بازی در مرکز خرید پدیده


یک فروشنده اسباب بازی گفت: شروع فعالیت های عمرانی و بهره برداری از آنها، باعث بهبود شاخص های توسعه پدیده و دگرگونی سیمای این مجموعه گردشگری می شود.


گفتگو با مدیر فروشگاه شهر اسباب بازی در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، حسین توکلی با بیان اینکه برگزاری جشنواره های مختلف و معرفی جاذبه های گردشگری پدیده نقش موثری در برند سازی آن دارد، اظهار کرد: برگزاری جشنواره های متنوع با موضوعات تازه نیز می تواند باعث جلب نظر شهروندان، زائران و تقویت صنعت گردشگری در استان شود. این کار ارزشمندی است و باید از این فرصت برای توسعه گردشگری و رونق بخشی به مجموعه پدیده استفاده کرد.

وی عنوان کرد: استقبال خوب مردمی، اجرای برنامه‌ها و مشارکت بازار در بخش‌های مختلف رضایت‌بخش بوده که امید می‌رود این برنامه ها با گستردگی بیشتر و بهتری اجرا شود.

وی افزود: تنوع و ارائه خدمات در این برنامه ها باعث افزایش استقبال و رضایت زائران و شهروندان می شود و در این مسیر باید همه نقش خود را برای خدمات دهی به زائران حضرت رضا (ع) به خوبی ایفا کنند.

این فعال بازار اسباب بازی کودکان با اشاره به اینکه صنعت گردشگری با ویژگی‌های خاص خود، صنعتی پویا با آینده‌ای روشن تلقی می‌شود و امروزه در جهان توسعه فراوانی یافته است، گفت: شهر رویایی پدیده شاندیز یکی از بزرگترین مجموعه های گردشگری استان می باشد که دارای پتانسیل های گوناگونی به لحاظ فرهنگی و شایستگی های بالقوه برای جذب توریست و گردشگر است.

توکلی تصریح کرد: این پتانسل فوق العاده، پدیده را در رده مراکز گردشگری ویژه استان قرار می دهد که این مساله می تواند ضرورت حفظ و احیای این مجموعه گردشگری را بیش از پیش آشکار نماید.

وی با تاکید بر اینکه هر سال زائران زیادی برای زیارت مرقد مطهر امام بارگاه مطهر حضرت امام رضا (ع) به مشهد می آیند، عنوان کرد: حضور زائران، بهترین فرصت برای معرفی پتانسیل‌های موجود پدیده و ارائه دستاوردها و ظرفیت‌های آن برای جذب گردشگر و توریست و رونق بخشی به مجموعه است، که نیاز به برنامه‌ریزی‌های ویژه ای دارد.

این فعال بازار اسباب بازی ادامه داد: مهمترین موضوع در این رابطه اینست که بتوانیم دسترسی راحت تر مردم به پدیده را فراهم کنیم، زیرا این دسترسی کمک می کند که مردم به راحتی و با هزینه کمتر و با تامین امنیت بهتر به شهر رویایی پدیده بیایند.

توکلی بیان کرد: به منظور تسهیل در رفت و آمد به پدیده، می توان با خرید اتوبوس و یا عقد تفاهم نامه با شهرداری و ایجاد ایستگاههای مخصوص در اطراف حرم و در مرکز شهر مشهد، به گردشگران ارائه خدمات نمود که این امر می تواند تحول بسیار بزرگی برای شهر رویای پدیده باشد و تاثیر آن از هزار بیلبورد و یا تبلیغات تلویزیونی موثرتر خواهد بود.

وی با بیان اینکه ترمیم و مرمت خیابان سنگ فرش رضایتمندی مردم را به همراه دارد، خاطر نشان کرد: شروع فعالیت های عمرانی و بهره برداری از آنها، باعث بهبود شاخص های توسعه پدیده و دگرگونی سیمای این مجموعه گردشگری می شود.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه شرایط دشوار است اما شهر رویای پدیده شاندیز آینده خوبی دارد و من به آینده آن امیدوار هستم.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.