گفتگو با مدیر کافه پدیده در مرکز خرید پدیده

مدیر کافه پدیده گفت: با همفکری و همدلی همه ما باهم مشکلات مجموعه به حداقل می رسد، روحیه همدلی، همفکری و همکاری عامل اصلی موفقیت است و تمام اعضای یک مج

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 530

مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٣۴/
گفتگو با مدیر کافه پدیده در مرکز خرید پدیده


مدیر کافه پدیده گفت: با همفکری و همدلی همه ما باهم مشکلات مجموعه به حداقل می رسد، روحیه همدلی، همفکری و همکاری عامل اصلی موفقیت است و تمام اعضای یک مجموعه برای پیشبرد بهتر اهداف باید همدلی و همکاری داشته باشند.


گفتگو با مدیر کافه پدیده در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، سعید صفر پور که خود نیز از سهامداران پدیده است، با بیان اینکه زمانی که کار خود را آغاز کردم، مشکلات نیز شروع شده بود، افزود: در ابتدا وضعیت بازار با توجه به قرعه کشی ها و تخفیفات هایپرمارکت مناسب بود تا اینکه مشکلات برای مجموعه پدیده شروع شد و رونق کسب وکار مرکز خرید رو به افول رفت.

مدیر کافه پدیده عنوان کرد : با حضورهیات مدیره جدید در مجموعه فضای کسب و کاربا توجه به اقدامات صورت گرفته بهتر شده است و گامی موثربه منظور حرکت رو به جلوی برای مجموعه برداشته شد.

وی با اشاره به اینکه ما سهامداران پدیده عضو یک خانواده ١٣۶هزار نفرهستیم، گفت: با همفکری و همدلی همه ما باهم مشکلات مجموعه به حداقل می رسد، همچنین روحیه همدلی، همفکری و همکاری عامل اصلی موفقیت است و تمام اعضای یک مجموعه برای پیشبرد بهتر اهداف باید همدلی و همکاری داشته باشند.

وی با بیان اینکه پدیده یک پروژه ملی است، عنوان کرد: با توجه به گستردگی مشکلات و تلاش های موجود در این عرصه، یقیناً انرژی زیادی باید صرف شود تا مجموعه به نتیجه مطلوب برسد.

صفرپوراظهار کرد: من نیز یک سهامدارم، سهامداران باید صبور باشند، کارهای عجولانه هیچگاه به سر منزل مقصود نرسیده است اما زمانی که کارها آهسته اما پیوسته بوده، به نتیجه بهتری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه بازارهای مشهد به دلیل وجود فرهنگ خاص در زمینه کسب تجارت و ارتباطات اجتماعی همواره دارای اهمیت زیادی بوده اند، عنوان کرد: وجود امکانات و تسهیلاتی از جمله مسجد، ایستگاه تاکسی، اتوبوس، محل رزرو هتل، رزرو بلیط هواپیما ،بانک و...برای بازدیدکنندگان این مرکزخرید می‌تواند به عنوان بورس تخصصی کالاها و خدمات نقش مثبتی را در منطقه ایفا کند.

این فعال بازار کافه با بیان اینکه برگزاری تور گردشگری معمولا رویدادی هزینه بر است، خاطر نشان کرد: بنابراین باید حتما حساب هزینه و فایده کرده باشیم، در بسیاری از موارد اساسا نیازی به برگزاری تور نیست و می توان از راه های دیگری همان دستاوردها را کسب کرد، لذا پیش از هر اقدامی باید هدف از برگزاری تور مشخص شود.

وی تاکید کرد: هیچ تورگردشگری نمی تواند بدون برنامه ریزی صحیح به خوبی برگزار شود، همچنین در کنار بازدید از مجموعه و خرید از بازار برای گردشگران وجود برنامه های سرگرمی و تفریحی اهمیت دارد و اگر تمام فعالیت ها در یک جهت نباشند، نمی توان نتایج مورد نظر را از برنامه تور گردشگری گرفت.

صفر پوربیان کرد: ترمیم و بهسازی سنگ فرش نشان دهنده آغاز برنامه‌های مدیران جدید مجموعه برای ساماندهی در راستای بهبود وضعیت بحران زده است و باعث دلگرمی ماست.

وی با بیان اینکه پدیده شاندیز یکی از بی نظیر ترین مجموعه های گردشگری در کشور است، گفت: شهررویایی پدیده شاندیز در آینده ای نه چندان دور به محیطی جذاب برای گردشگری تبدیل می شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.