گفتگو با مدیر گراند کافه در مرکز خرید پدیده

مدیر گراند کافه گفت: مجموعه پدیده می تواند به یکی از اصلی‌ترین راهکارهای توسعه اقتصادی و جذب سرمایه‌های بین‌المللی تبدیل شود به شرط اینکه پیش‌بینی‌های

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 544

مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده/٣٧/
گفتگو با مدیر گراند کافه در مرکز خرید پدیده


مدیر گراند کافه گفت: مجموعه پدیده می تواند به یکی از اصلی‌ترین راهکارهای توسعه اقتصادی و جذب سرمایه‌های بین‌المللی تبدیل شود به شرط اینکه پیش‌بینی‌های لازم نیز برای بهره برداری مناسب و صحیح از این مجموعه ارزشمند صورت بگیرد.


گفتگو با مدیر گراند کافه در مرکز خرید پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، ابوالقاسم مدرس نژاد با بیان اینکه گراند کافه حدود دو سال پیش کار خود را آغاز کرد، ادامه داد: در دو ماه ابتدایی، بازار کسب و کار خوب بود اما در روزهای نفس گیر پدیده، ما نیز لحظات سختی را برای گذران زندگی سپری کرده ایم.

وی تصریح کرد: بازار هنوز در رکود است، به عنوان مثال در یک مغازه ٢٨٠ متری که پیش از این هشت نفر کار می کردند، اکنون من تنها مشغول هستم، چون درآمد ندارم.

مدرس نژاد با اشاره به اینکه همه سرمایه زندگی ام را اینجا گذاشته ام و اکنون دستم خالی است، افزود: مشکلات زندگی معمای عجیب شده است، معمایی که بی نهایت ذهنم را درگیر خود کرده است.

وی عنوان کرد: در مرکز خرید پدیده سه دهنه مغازه خریداری کرده ام و سهام نیز دارم لذا با توجه به مشکلاتی که بوجود آمده، اکنون شرمنده خانواده خود هستم، تقاضا دارم که مسئولان کشور از ما حمایت کنند.

مدیر گراند کافه با بیان اینکه مجموعه پدیده در حال حاضر هم تهدید و هم فرصت به شمار می آید، گفت: مدیران و مسئولان بخشی از مشکلات و مسائل را می توانند هموار کنند لذا تقاضا می کنیم مدیرعامل و سایر مسئولان مرتبط از مرکز خرید بازدید کنند و صحبت های ما را شنوا باشند.

وی با اشاره به اینکه این امر باعث دلگرمی ما بازاریان می شود، تاکید کرد: ما با وجود مشکلات، چراغ اینجا را روشن نگه داشته ایم.

این فعال مرکزخرید با بیان اینکه مشهد دومین شهر دنیا در جذب گردشگر مذهبی است، خاطر نشان کرد: گردشگری مذهبی یکی از مزیت های رقابتی در صنعت توریسم برای شهری مانند مشهد که دارای جاذبه های زیارتی و مذهبی است، به شمار می آید اما در کنار جاذبه های مذهبی مراکزی برای سیاحت زائران و مسافران باید فراهم شود تا ضریب ماندگاری زائر در این شهر افزایش یابد و در این راستا پدیده شاندیز یکی از جاذبه های سیاحتی در این منطقه است.

وی با اشاره به اینکه امروزه بسیاری از کشورهای جهان اقتصاد خود را با تقویت زیرساخت‌های تفریحی و گردشگری ارتقا بخشیده و عمده درآمدهای خود را از این طریق تأمین می‌کنند، عنوان کرد: مجموعه پدیده می تواند به یکی از اصلی‌ترین راهکارهای توسعه اقتصادی و جذب سرمایه‌های بین‌المللی تبدیل شود به شرط آنکه پیش‌بینی‌های لازم نیز برای بهره برداری مناسب و صحیح از این مجموعه ارزشمند صورت گیرد.

مدرس نژاد ادامه داد: اگر قرار است مجموعه گردشگری پدیده به نتیجه مطلوب منتهی شود، باید در این حوزه نگاه راهبردی وجود داشته باشد، این قابلیت وجود دارد که با ارائه بسته های حمایتی، بتوان جذب گردشگر را در این مجموعه افزایش داد.

وی یادآور شد: ورود گردشگر به مجموعه رونق اقتصادی ایجاد می کند و این گامی بلند برای تقویت زیرساخت‌های اقتصادی و جذب سرمایه است.

مدرس نژاد با بیان اینکه توجه به توسعه این گونه فضاهای تفریحی در شهر مشهد می‌تواند ظرفیت بالایی را برای شهر در بخش گردشگری ایجاد کند و جنبه‌های سیاحتی و زیارتی سفر به مشهد را افزایش دهد، افزود: از طرف دیگر این عامل رشد ماندگاری زائر در شهر را محقق می کند.

وی گفت: مسئولان باید کارگروهی متمرکز با حضور تمام دستگاه های متولی شهرستان و استان تشکیل دهند تا مشکلات این مجموعه حل شود.

وی اظهار کرد: مدیران و کارکنان این مجموعه باهمت و تلاش گسترده، از فراز و نشیب های پیش رو عبور خواهند کرد و امید است با تحولات به وجود آمده به طور وسیع تری مرکز خرید فعال شود و صنعت گردشگری رشد پیدا کند تا کماکان نام پدیده بر تارک صنعت گردشگری کشور بدرخشد و بتوان مجموعه ای موفق را در آینده به دست نسل های بعدی سپرد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.